Магістратура факультету транспорту, менеджменту і логістики НАУМагістр
- це освітній ступінь, що здобувається на другому рівні вищої освіти та присуджується закладом вищої освіти (науковою установою) у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти відповідної освітньої програми. Ступінь магістра здобувається за освітньо-професійною або за освітньо-науковою програмою.

 
Для вступу до магістратури, щоб здобути ступінь магістра за спеціальностями галузі знань 07 «Управління та адміністрування», 073 «Менеджмент», необхідно буде пройти магістерський тест навчальної компетентності (МТНК). Це випробування відбуватимуться в комп’ютерному форматі в пунктах тестування як на території України, так в країнах Європи. + Фаховий іспит (у закладі вищої освіти).

Для вступу до магістратури, щоб здобути ступінь магістра за спеціальностями галузі знань 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)», необхідно буде пройти  лише Фаховий іспит (у закладі вищої освіти). Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів буде проводитись з 1 серпня.

Реєстрація осіб, які бажають взяти участь  у магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК), триватиме з 27 червня до 18 липня включно.

 

Для реєстрації вступник має надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. скановані копії (фотокопії): 

 • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має вказати населений пункт, у якому бажає складати МТНК;
 • документа, що посвідчує особу;
 • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
 • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання);
 • чорно-біле фот - лише форматів jpg або png;
 • кольорве фото - лише форматів jpg або png. Не більше 1кб.
 • мотиваційний лист.
   

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення, та передасть на реєстрацію.

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа та реєстраційної картки  на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. У разі виявлення в екзаменаційному листку помилок вступник має звернутися до приймальної комісії.

Якщо скановані копії бланка екзаменаційного листка та реєстраційної картки не надійшли на адресу, зазначену в анкеті, за два тижні до початку проведення МТНК вступник має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

Якщо ж під час перевірки документів буде встановлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.


До 3 серпня зареєстровані учасники отримають на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» (https://zno.testportal.com.ua/master/login) запрошення-перепустку з адресою тимчасового екзаменаційного центру (ТЕЦ). 

МТНК проходитиме в три сесії:

 • основна: 10–17 серпня;
 • додаткова: 7–10 вересня;
 • спеціальна: 29 вересня – 3 жовтня.

 

Інформацію про результати основної сесії МТНК за шкалою 100ー200 балів буде розміщено на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» до 24 серпня 2022 року.

У разі неявки на основну сесію з поважних причин, подати документи для участі в додатковій сесії МТНК можна буде протягом 22–26 серпня.

Результати додаткової сесії буде оголошено до 13 вересня 2022 року.

Подання заяв для участі в спеціальній сесії вступниками, які не змогли взяти участі в основній/додатковій сесії МТНК, триватиме впродовж 12–16 вересня.

 

При виникненні будь-яких питань щодо вступу до магістратури можна звертатись до Відповідального секретаря відбіркової комісії ФТМЛ за телефоном: +38-067-753-47-75

 

 

Програми фахових вступних випробувань

Програма фахового вступного випробування Магістр МЗЕД

Програма фахового вступного випробування Магістр МОіА

Програма фахового вступного випробування Магістр ОАРП

Програма фахового вступного випробування Магістр МТЛ

Програма фахового вступного випробування Магістр ОПУТ

Програма фахового вступного випробування Магістр Логістика

Програма фахового вступного випробування Магістр Глобальна логістика


Ознайомитись із умовами вступу та строками прийому заяв та документів можна за посиланням: 
https://pk.nau.edu.ua/vstup/mahistratura

Інформація постійно оновлюється. Слідкуйте за змінами.

 

 

 

Нас легко знайти

03058, Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1

Корпус 2, каб. 206

Телефон: +38(044) 406-78-41

web: http://ftml.nau.edu.ua/

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…