Магістратура факультету транспорту, менеджменту і логістики НАУ


 

Для вступу до магістратури, щоб здобути ступінь магістра за спеціальностями галузі знань 07 «Управління та адміністрування», 073 «Менеджмент», необхідно буде пройти магістерський тест навчальної компетентності (МТНК). Це випробування відбуватимуться в комп’ютерному форматі в пунктах тестування як на території України, так в країнах Європи. + Фаховий іспит (у закладі вищої освіти).

Для вступу до магістратури, щоб здобути ступінь магістра за спеціальностями галузі знань 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)», необхідно буде пройти  лише Фаховий іспит (у закладі вищої освіти).

 

   1 серпня 2022 року, почалася реєстрація електронних кабінетів для вступників в магістратуру на основі дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра. Можливість подання заяв на бюджет та контракт буде відкрита з 16 серпня до:

 • 23 серпня – для вступу за результатами індивідуальної усної співбесіди замість МТНК/МКТ*;
 • 15 вересня – для вступу за результатами МТНК/МКТ або тільки фахового іспиту в закладі освіти.

Після цього подати заяви можна буде тільки на контракт. Реєстрація електронних кабінетів буде відкрита до 31 жовтня. Для створення кабінету потрібно зазначити:

 • логін – адресу електронної пошти, до якої ви маєте доступ і яка не заборонена на території України;
 • пароль – його треба придумати самостійно та запам'ятати для подальших входів у кабінет;
 • номер, PIN-код та рік отримання сертифіката МТНК/МКТ (ЄВІ/ЄФВВ);
 • серію та номер диплома, на основі якого ви вступаєте (бакалавра, спеціаліста, магістра).

Якщо вступник не має сертифіката, то для додаткової ідентифікації йому потрібно вказати номер (без серії) документа, що посвідчує особу, на який оформлено документ про освіту.

Як зареєструвати електронний кабінет вступника в магістратуру, докладно зазначено на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/

Текстова інструкція: https://bit.ly/3bn9F2q Відеоінструкція: https://youtu.be/h9muStn4Tas 

Звертаємо увагу на основні питання під час реєстрації кабінету:

 • Реєстрація на МТНК/МКТ і реєстрація електронного кабінету вступника – це різні речі. На МТНК/МКТ вступник реєструється для проходження тестування, а електронний кабінет необхідний для подання заяв на вступ;
 • Логін і пароль від кабінету учасника вступних випробувань на сайті УЦОЯО не можна використовувати як логін і пароль до електронного кабінету вступника – це різні системи;
 • Фотографії, які ви завантажуєте в кабінет, потім використовуються закладом освіти для замовлення студентських квитків, тому радимо завантажувати коректні фото (не селфі);
 • Мотиваційний лист необхідно додавати до кожної заяви під час її подання. Отже, можливість додавання мотиваційних листів у кабінеті буде відкрита разом з початком прийому заяв (16 серпня).

*МТНК – магістерський тест навчальної компетенції, МКТ – магістерський комплексний тест.

МТНК проходитиме в три сесії:

 • основна: 10–17 серпня;
 • додаткова: 7–10 вересня;
 • спеціальна: 29 вересня – 3 жовтня.

 

Інформацію про результати основної сесії МТНК за шкалою 100ー200 балів буде розміщено на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» до 24 серпня 2022 року.

У разі неявки на основну сесію з поважних причин, подати документи для участі в додатковій сесії МТНК можна буде протягом 22–26 серпня.

Результати додаткової сесії буде оголошено до 13 вересня 2022 року.

Подання заяв для участі в спеціальній сесії вступниками, які не змогли взяти участі в основній/додатковій сесії МТНК, триватиме впродовж 12–16 вересня.

 

При виникненні будь-яких питань щодо вступу до магістратури можна звертатись до Відповідального секретаря відбіркової комісії ФТМЛ за телефоном: +38-067-753-47-75

Розклад фахових іспитів (скачати файл)

 

Для вступу у 2022 році на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право») необхідно буде пройти магістерський тест навчальної компетентності (МТНК).

Зміст МТНК визначено відповідно до Програми тесту загальної навчальної компетентності.Тест складатиметься з двох частин: вербально-комунікативного і логіко-аналітичного компонентів. Усього буде 33 завдання, з-поміж яких:

 • 10 завдань на заповнення пропусків у мікротексті (буде запропоновано доповнити речення в мікротексті словосполученнями / словами з наведених варіантів);
 • 23 завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів.

На виконання тесту відведено 75 хвилин.

Завдання МТНК буде оцінено відповідно до схеми нарахування балів. Тобто по 1 тестовому балу буде нараховано за кожну правильну відповідь на завдання з вибором однієї правильної відповіді та по 1 тестовому балу за кожний правильно заповнений пропуск у мікротексті. Отже, за виконання завдань МТНК можна отримати від  0 до 33 балів. Для конкурсного відбору будуть використовувати результати, переведені у шкалу 100–200 балів.

Український центр оцінювання якості освіти


 

Програми фахових вступних випробувань

Програма фахового вступного випробування Магістр МЗЕД

Програма фахового вступного випробування Магістр МОіА

Програма фахового вступного випробування Магістр ОАРП

Програма фахового вступного випробування Магістр МТЛ

Програма фахового вступного випробування Магістр ОПУТ

Програма фахового вступного випробування Магістр Логістика

Програма фахового вступного випробування Магістр Глобальна логістика


Ознайомитись із умовами вступу та строками прийому заяв та документів можна за посиланням: 
https://pk.nau.edu.ua/vstup/mahistratura

Інформація постійно оновлюється. Слідкуйте за змінами.

 

 

 

Нас легко знайти

03058, Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1

Корпус 2, каб. 206

Телефон: +38(044) 406-78-41

web: http://ftml.nau.edu.ua/

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…