Проблеми організації авіаційних, мультимодальних перевезень та застосування авіації в галузях економіки

06 листопада 2019
Author :  

Кафедра організації авіаційних перевезень НАУ запрошує прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми організації авіаційних, мультимодальних перевезень та застосування авіації в галузях економіки».

Шановні викладачі, наукові співробітники, докторанти, аспіранти, студенти!

Запрошуємо Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми організації авіаційних, мультимодальних перевезень та застосування авіації в галузях економіки», що присвячена перспективам розвитку авіації України і відбудеться 29 листопада 2019 року в аудиторії 2.120 о 10 00 в Національному авіаційному університеті на базі кафедри організації авіаційних перевезень. У якості запрошених доповідачів – експерти авіакомпаній, відомств, вчені, дослідники, винахідники. Матеріали конференції буде надруковано у електронному збірнику наукових праць та розміщено на офіційному сайті Факультету транспорту, менеджменту і логістики НАУ.

Вимоги щодо оформлення тез доповідей, а також іншу інформацію щодо конференції Ви можете знайти у прикріпленому буклеті.

Участь у конференції – безкоштовна!

Comment

Leave your comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Нас легко знайти

03058, Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1

Корпус 2, каб. 206

Телефон: +38(044) 406-78-41

web: http://ftml.nau.edu.ua/

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…