Візит студентів факультету в музей АНТК ім. Антонова. Visit of the students of the faculty to the ANTK Antonov museum .

24 листопада 2019

8 листопада відбулася екскурсія студентів з "Авіаційної логістики" та "Логістики" в музей АНТК ім. Антонова.

Під час екскурсії студенти дізналися багаторічну історію розробки, створення та використання літаків АН, від першого легендарного АН-2 до визнаних у всьому світі транспортних літаків таких як АН-22 "Антей", АН-124 "Руслан" та АН-225 "Мрія", які заворожують своєю величчю та могутністю.

Експозиція музею вразила студентів повним зібранням коллекції АН-ів, зменшених в багато разів та представлених в розрізі з вантажем у середині.

Дуже-дуже вдячні за цікаву екскурсію нашому екскурсоводу Любові Євгеніївні, яка змогла передати нам своє щире захоплення історією розвитку та життя АН-ів та провела нас у закритий та непізнаний світ створення прекрасних літаків, якими пишається вся наша країна!

Leave your comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.