Візит тренера німецького фонду «Senior experten service» Хартмута Веллердта. Visit of the coach of the German Foundation «Senior experten service» Hartmut Wellerdt.

24 листопада 2019

З 21 жовтня по 9 листопада 2019 року професор Бременського університету, тренер німецького фонду «Senior experten service» (SES) Хартмут Веллердт провів серію тренінгів для студентів та співробітників Факультету транспорту, менеджменту та логістики НАУ та робочі зустрічі з деканом Факультету транспорту, менеджменту та логістики О.В. Ільєнко та завідувачем кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств О.М. Кириленко. Цей візит здійснено відповідно до угоди про співробітництво між “Senior experten service, GmbH” (Федеративна Республіка Німеччина) та Національним авіаційним університетом завдяки "Senior Experten Service, HmbH" (фонду німецької економіки з міжнародного співробітництва,  що працює на громадських засадах і з 1983 року та сприяє розвитку компетенції по всьому світу в усіх секторах і галузях економіки). В тому числі Хартмут Веллердт провів 30.10.2019 р. відкриту лекцію для студентів та викладачів ФТМЛ, ФЕБА та слухачів-співробітники Інституту новітніх технологій та лідерства.

Leave your comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.