Проведено конференцію «Проблеми організації авіаційних, мультимодальних перевезень і застосування авіації в галузях економіки»

24 листопада 2019

The conference “Problems of organization of aviation, multimodal transportation and application of aviation in economic sectors” was held.

21 листопада 2019 року відбулася  спільна конференція кафедр організації авіаційних перевезень та організації авіаційних робіт і послуг «Проблеми організації авіаційних, мультимодальних перевезень і застосування авіації в галузях економіки». В конференції прийняли участь студенти 2-5 курсів факультету транспорту, менеджменту та логістики. Були підготовлені цікаві доповіді, в тому числі англійською мовою, в  галузі застосування перспективних технологій розвитку транспортної галузі України, авіаційних та мультимодальних перевезень, туризму, застосування безпілотних літальних апаратів в галузях економіки тощо. Студенти презентували результати власних наукових досліджень, доведених до побудови математичних моделей и результати розрахунків. Бажаємо нашим студентам подальших успіхів в науковій роботі та сучасних цікавих доповідей!