Візит професора Берта Форшелена

10 березня 2020
Author :  


На запрошення кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств з 03.02.2020 по 21.02.2020  факультет менеджменту, транспорту та логістики відвідав  професор  «Вищої школи в Кайзерслаутерні»  (Німеччина) Берт Форшелен (Prof. Dr. Bert   Forschelen).

Цей спільний міжнародний проект проводився відповідно до угоди від 17.12.2019р. №55-2019/UA-BP між Національним авіаційним університетом та міжнародним німецьким фондом з економіки  «Senior experten service, GmbH» (Німеччина).

 Під час візиту професор Берт Форшелен провів серію лекції та семінарів з викладачами, аспірантами та студентами магістратури факультету за тематичним напрямком «Стратегії міжнародного менеджменту та сучасні системи освіти»,  в тому числі за такими темами:

  1. Процеси навчання протягом усього життя як необхідність в стратегічному менеджменті.
  2. Стратегічний міжнародний менеджмент європейських організацій.
  3. Передові освітні концепції в управлінні бізнесом.
  4. Сучасні методи маркетингового менеджменту.

Також відбулись робочі зустрічі  професора Берта Форшелена з деканом факультету професором О.Ільєнко та завідувачем кафедри МЗЕДП  професором О.Кириленко.

Крім того, в рамках проекту також приймали участь викладачі та студенти кафедри маркетингу ФЕБА та кафедри логістики ФМТЛ.

Проведені заходи дозволили залучити викладачів та студентів ФТМЛ до міжнародного наукового та навчального обміну і підвищити їх фаховий рівень.  

 
Comment

Leave your comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Нас легко знайти

03058, Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1

Корпус 2, каб. 206

Телефон: +38(044) 406-78-41

web: http://ftml.nau.edu.ua/

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…