МІЖНАРОДНИЙ ВЕБІНАР «СУПЕР-ЛОГІСТИКА ВРЯТУЄ СВІТ»

18 квітня 2020

16 квітня відбувся он-лайн  вебінар, присвячений Дню європейської логістики “Супер-логісти врятують світ”, в якому прийняли участь 100 учасників (веб-конференція на Zoom) та 360 чоловік, які переглядали конференцію в мережі Facebook, яка транслювалась паралельно.  Цей захід отримав статус «міжнародного», адже головними спікерами в ньому були провідні логісти як України так і США, Фінляндії, Бельгії, Австрії, Польщі (в тому числі випускники кафедри Логістики НАУ).

З привітальними словами до учасників долучились декан ФТМЛ О. Ільєнко та завідувач кафедри Логістики М. Григорак.

Своїм досвідом щодо організації роботи під час карантину та питань організації безпеки співробітників  поділилась експерт компанії Zammler Катерина Бобошко. Бажаючі мають можливість отримати дану  інформацію на сайті https://drive.google.com/file/d/1w3oXOrZKR4ug_CGyz-ixKyZHAy740E6g/view.

Представник компанії «Kuehne + Nagel Inc.» (Чикаго, США) Сергій Патковський, розкрив питання комунікації, гнучкості,  пошуку та зваженого управління ризиками для впевнено ведення бізнесу.

Під час панельної дискусії “Компетенції супергероїв у реальному житті менеджера з логістики”, в якій прийняли учась:  Дмитро Сузий (Demand/Supply leader дистрибуторської компанії САВ-сервіс), Олександр Приходько (партнер консалтигової фірми «Bilyk&Prykhodko consulting»), Андрій Гатаулін (співзасновник консалтингової фірми "A2 Solutions"), Олексій Пенкаускас (Генеральный директор ООО "ФФ Карго Сервис Украина"). Учасники та  студенти факультету почули думки експертів із галузі перевезень, дистрибуції та логістичного консалтингу щодо знань та навички майбутніх логістиків.

Інформацією щодо секретів успішної кар’єри поділилися випускники факультету, які зараз працюють в провідних компаніях світи, серед них:  Ольга Гоголь (Supply Chain Analyst and Cost Controller компанії Бриджстоун (Бельгія), Ольга Покладова (сертифікований спеціаліси із закупівель з  10-ти річним досвідом роботи в компанії Coca Cola), Наталя Овчаренко (провідний інженер проекту «Єдина інформаційна система державних закупівель РФ»), Аліса Ньямукапа (Керівеик відділу операційних закупівель KONE Corporation), Олександра Дідур (Area New Product Innovation Lead at GSK (Польща).

Приємною частиною конфренеції став розіграш від партнера заходу компанії Zammler на найкраще фото, переможцем якого став Н. Скотаренко ,

Дякуємо всім хто приєднався до вебінару.

До нових зустрічей!