Проведена конференція ПОЛІТ. Секція «Менеджмент та логістика»

20 травня 2020

14 травня 2020 року   Факультет транспорту, менеджменту і логістики на платформі Google Hangouts Meet провів ХХ Міжнародну науково-практичну конференцію  здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ», Секція «Менеджмент та логістика», на якій виступили з доповідями 25 молодих вчених.

Студенти підгодували цікаві наукові доповіді,  в яких досліджувались актуальні питання щодо сучасних проблем  розвитку Логістики та менеджменту. Більшість доповідей відбувалась англійською мовою.

В цьому році в конференції прийняли участь три секції «Менеджмент та логістика», «Транспортні технології» та «Прикладна математика», в яких прийняли участь понад 180 молодих учених  з НАУ та інших навчальних закладів.

За результатами конференції  підготовлено електронний збірник тез доповідей.