КЛУБ ДОМАШНІХ ЛОГІСТІВ

20 травня 2020

Студенти першого курсу разом з викладачем кафедри Логістики Семерягіною Мирославою Миколаївною зібралися на платформі Google Hangouts Meet, щоб поділитися досвідом про те, як можна застосовувати теоретичні знання з логістики  на практиці.

Кожен спікер змоделював куточок свого приміщення, як склад, на якому зберігаються товари та розділив їх на «холодну», «теплу» та «гарячу» зони. Студенти ділилися досвідом та порадами щодо організації зберігання речей в гардеробах, на робочих місцях, на кухні, на книжкових полицях.

Зустріч була продуктивною, цікавою, веселою, живою, пізнавальною та дискусійною!

P.S. І знання закріпили на практиці, а батькам вдома допомогли :)