Print this page

Зустріч з практиками як перший крок до професійного становлення

23 вересня 2020
Author :  

   22 вересня 2020 р. відбулася віртуальна зустріч студентів 1-го курсу, що навчаються за освітньо-професійними програмами «Логістика» та «Авіаційна логістика», та директора з прогнозування  «Фоззі Групп» Максимом Тіпуховим в рамках навчальної дисципліни «Академічні навички професійного навчання». Особливість цієї події полягає в тому, що Максим – випускник НАУ 2011 року, який за дуже короткий період часу досяг крутого кар’єрного зростання і має успішний досвід роботи в різних сферах логістики.

    Максим поділився зі студентом своїми лайфхаками: як досягти успіху в логістиці, як розвивати загальні та професійні компетенції, як готувати себе до роботи в міжнародній компанії тощо.

Основний мессидж доповідача дуже простий - не гоніться за грошима, підвищуйте свою цінність як фахівця, який здатен вирішувати різні задачі, набувайте практичних навичок різними способами, і тоді успіх прийде неодмінно.  Відповідаючи на питання студентів, гість акцентував увагу на необхідності постійно займатися саморозвитком, вільно володіти іноземними мовами, бути мотивованим та цілеспрямованим, активно брати участь в різних університетських заходах. На питання щодо найбільш цікавої сфери діяльності в логістиці, відповів, що наразі це прогнозування і планування, але ця діяльність потребує аналітичних здібностей, математичних знань та вміння працювати з масивами даних з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних систем.

   Приємно було, що на запитання «Наскільки НАУ дає хорошу освіту», Максим відповів, що у ньому не було потреби отримувати інший диплом. Знання, які він отримав в НАУ, були достатніми для успішної кар’єри, а для професійного розвитку навчався на тренінгах і семінарах.

   Зустріч посприяла усвідомленню студентами специфіки роботи логіста, а ще — дала чудовий мотиваційний поштовх поглиблювати знання, розвивати фахові навички, наполегливо працювати та впевнено прямувати до омріяної професії!!!

            Студенти-першокурсники дуже вдячні за спілкування:

  - Зустріч була дуже корисною, мене вона вмотивувала ще більше вчитися, і не боятися ризикувати! Тетяна Абакіна

  - Корисні поради на що потрібно звернути увагу в навчанні, в майбутньому з вибором роботи. Анастасія Поліщук

  - Після спілкування з професіоналом, з'явилося ще більше мотивації вчитися, дізнаватися щось нове і розвиватися в сфері логістики. Марія Кордіяка

  - Лекція-зустріч мене дуже вразила, оскільки можна було безпосередньо поспілкуватися з людиною, яка досягла успіху і винести для себе певні уроки для подальшого навчання. Анна Хрущ


255 Views
Super User

Latest from  Super User

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…