Cтудентський науковий форум «Молодь створює логістику майбутнього»

23 жовтня 2020

Дорогі студенти, викладачі, практики!

Щиро запрошуємо на Студентський науковий форум

«Молодь створює логістику майбутнього» - online

Мета форуму: дати старт проекту формування екосистеми підготовки професіоналів майбутнього для сфери логістики та управління ланцюгами постачання.

Не втрачайте можливості повболівати за команди своїх університетів та послухати цікаву інформацію від практиків!

ПРОГРАМА

студентського наукового форуму

«Молодь створює логістику майбутнього»

Проводиться в рамках заходів ХІІІ Міжнародної  науково-практичної конференції «Маркетинг та логістика в системі менеджменту» (НУ «Львівська політехніка» 22-24.10.20) та 18-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми підготовки професійних кадрів з логістики в умовах глобального конкурентного середовища» (Київ, НАУ, 23-24.10.2020) при підтримці Київської логістичної школи (KLS).

Дата проведення: 24 жовтня 2020 року. Початок о 10.30

Онлайн конференція на платформі Google Meet https://meet.google.com/hde-tujo-urm

Модератор: завідувач кафедри логістики Григорак Марія Юріївна

10.30
10.50

Вітальне слово:

завідувача кафедри логістики Національного авіаційного університету Григорак Марії Юріївни

завідувача кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» Крикавського Євгена  Васильовича

10.50
11.10

Презентація українського представництва Ради професіоналів з управління ланцюгами постачання та її політики роботи з молоддю

Президент українського CSCMP  Віра Добачевська

11.10

11.30

Професійна сертифікація як ключ до успішної професійної діяльності в майбутньому

Експерт сфери supply chain&project management Маргарита Романова

11.30

11.50

Молодіжні проекти і можливості стажування за кордоном за програмами CSCMP

Спікер-член українського представництва,   Андрій Алєксєєв

Студентські дебати: Молодь створює логістику майбутнього.

Модератор: директор Київської логістичної школи Добачевська Віра

11.50

Правила проведення дебатів

11.55

12.15

Перша тема-твердження

Виступ команди кафедри логістики НАУ, аргументи «За»

Виступ команди кафедри маркетингу і логістики НУ «ЛП», аргументи «Проти»

12.15

12.25

Контраргументи від команд за першою темою-твердженням

12.25

Друга тема-твердження

Виступ команди кафедри маркетингу і логістики НУ «ЛП», аргументи «За»

Виступ команди кафедри логістики НАУ, аргументи «Проти»

12.45

Контраргументи від команд за другою темою-твердженням

12.45

Озвучення секретного питання від бізнес-спільноти. Час на обговорення в командах. Голосування в чаті за результатами двох попередніх раундів. Підрахунок голосів.

12.55

Третя тема-твердження.

Команди по черзі озвучують по одному аргументу. Якщо певний аргумент вже був озвучений командою суперників, його повторювати не можна, переходите до наступного. І так поки не закінчяться аргументи

12.55