МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРОБЛЕМИ ОРГАНІЗАЦІЇ АВІАЦІЙНИХ, МУЛЬТИМОДАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ТА ЗАСТОСУВАННЯ АВІАЦІЇ В ГАЛУЗЯХ ЕКОНОМІКИ»

20 листопада 2020

Кафедра організації авіаційних перевезень Факультету транспорту, менеджменту і логістики  запрошує викладачів, наукових співробітників, докторантів, аспірантів, студентів прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми організації авіаційних, мультимодальних перевезень та застосування авіації в галузях економіки», яка відбудеться у Національному авіаційному університеті 27 листопада 2020 року.

Метою проведення конференції є:

- залучення студентів, аспірантів та молодих вчених до активного діалогу в галузі авіації;

- обговорення теоретичних та практичних наукових розробок;

- висвітлення досягнень молодих науковців;

- обмін досвідом та отримання навичок ведення наукових дискусій.

У якості запрошених доповідачів – експерти авіакомпаній, відомств, вчені, дослідники та винахідники.

Матеріали конференції буде надруковано в електронному збірнику наукових праць та розміщено на офіційному сайті Факультету транспорту, менеджменту і логістики НАУ.

Вимоги щодо оформлення тез доповідей, а також іншу інформацію щодо конференції можна знайти у прикріпленому буклеті:

Буклет_ українською

Буклет_російською

Booklet_english

Програма конференції

Участь у конференції – безкоштовна!