Super User

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

    Кафедра організації авіаційних перевезень Факультету транспорту, менеджменту і логістики  запрошує викладачів, наукових співробітників, докторантів, аспірантів, студентів прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми організації авіаційних, мультимодальних перевезень та застосування авіації в галузях економіки», яка відбудеться у Національному авіаційному університеті 27 листопада 2020 року.

    Метою проведення конференції є:

- залучення студентів, аспірантів та молодих вчених до активного діалогу в галузі авіації;

- обговорення теоретичних та практичних наукових розробок;

- висвітлення досягнень молодих науковців;

- обмін досвідом та отримання навичок ведення наукових дискусій.

У якості запрошених доповідачів – експерти авіакомпаній, відомств, вчені, дослідники та винахідники.

Матеріали конференції буде надруковано в електронному збірнику наукових праць та розміщено на офіційному сайті Факультету транспорту, менеджменту і логістики НАУ.

Вимоги щодо оформлення тез доповідей, а також іншу інформацію щодо конференції можна знайти у прикріпленому буклеті:

Буклет_ українською

Буклет_російською

Booklet_english


Участь у конференції – безкоштовна!


   23-24 жовтня 2020 року Національний авіаційний університет на базі кафедри логістики ФТМЛ провів 18-ту Міжнародну науково-практичну конференцію «Проблеми підготовки професійних кадрів з логістики в умовах глобального конкурентного середовища», яка цього року проходила в Інтернет-форматі. В цілому в роботі конференції взяли участь понад 100 учасників, у тому числі представники Італії, Китаю, Молдови, Польщі, Руанди, США та інших країн світу, а також викладачі та студенти з 16 вищих навчальних закладів України. Конференція проводилась під науково-методичним керівництвом завідуючої кафедри логістики Марії Григорак.

   Метою конференції є оцінка сучасного стану підготовки бакалаврів, магістрів та кадрів вищої кваліфікації за освітньо-професійною програмою «Логістика», обмін досвідом у розробці та впровадженні інноваційних методів викладання логістичних курсів та підготовки навчально-методичних матеріалів, обговорення основних трендів розвитку логістичної науки і практики. Модераторами пленарного засідання виступили заступник директора Інституту міжнародного співробітництва та освіти НАУ Дмитро Бугайко та доцент кафедри логістики Лідія Савченко.

   З вітальним словом до учасників конференції звернувся проректор з наукової роботи НАУ Володимир Харченко, який відзначив актуальність та роль конференції в системі підготовки логістичних кадрів, а також акцентував увагу на перспективах розвитку міжнародного освітньо-наукового партнерства університетів в умовах глобалізації.

   Декан факультету транспорту, менеджменту і логістики Оксана Ільєнко привітала учасників конференції, побажала плідних дискусій і висловила сподівання, що цьогорічна конференція відкриває нові можливості для не обмеженого кордонами наукового діалогу та зробить значний внесок у подальше зміцнення відносин кафедри логістики Національного авіаційного університету з вітчизняним логістичним бізнес-середовищем, світовими логістичними школами та сприятиме підвищенню якості освітньо-професійної підготовки українських логістів. 

   Надзвичайно цікавим та ґрунтовним був виступ ректора Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві (Польща) Марчина Павеска. Його університет є провідним у підготовці польських кадрів з логістики. Марчин Павеска окремо зупинився на 10-річній співпраці з Національним авіаційним університетом та зазначив на перспективах та доцільності розширення взаємодії у навчальній, науковій та методичній діяльності.

   Жваву дискусію визвала доповідь заступника директора Інституту міжнародного співробітництва та освіти НАУ Дмитра Бугайка, яку було присвячено проактивному управлінню  ризикам у сфері цивільної авіації. Розглядалися різні сценарії розвитку галузі в умовах пандемії COVID-19, та шляхи протидії її наслідкам.

   Завідувач кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» Євген Крикавський виклав своє бачення тенденцій та перспектив розвитку логістики в Україні.

   Високий статус конференції було підтверджено участю в ній одного з засновників логістики на теренах СРСР та далі на пострадянському просторі професора Леоніда Міротіна. Він виступив з власним баченням базової термінології, понять логістики.

   Естафету обговорення концептуальних засад логістики продовжив професор кафедри логістики НАУ Кулик Володимир Антонович, обґрунтовуючи спіральну динаміку ланцюгів постачань.

   Подальші спікери - Петро Ніколюк (професор Донецького національного університета ім. Василя Стуса), Олексій Горяїнов (доцент Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка), Олександр Красноштан (доцент Національного транспортного університету) та Євген Федоров (професор Черкаського державного технологічного університету) - поділилися своїми останніми дослідженнями у сфері підготовки логістичних кадрів та вирішенні актуальних задач логістичного менеджменту.

   Другий день конференції проходив у вигляді студентського наукового форуму «Молодь створює логістику майбутнього» під егідою Ради професіоналів з управління ланцюгами постачання. Основою став баттл між студентським командами НАУ та «Львівської політехніки» на теми СМАРТ логістики та перспектив зеленої логістики в Україні. Це була жвава дискусія, справжні наукові дебати, майданчик вільного обміну думками та судженнями, простір легкості у спілкуванні у поєднанні із вагомим аргументуванням. Форум підтвердив думку, що наша молодь, наше студентство – розумні, амбітні, активні, цілеспрямовані, свідомі, наполегливі, сміливі, розуміючі, толерантні, мотивовані на успіх, одним словом - талановиті!!!  Спікери з бізнес-спільноти @Маргарита Романова та @Андрій Алєксєєв від CSCMP Ukraine Roundtable дозволили зробити дискусію більш практичною та бізнес-орієнтованою.

   Цьогорічна конференція довела, що жодні пандемії та кризи не можуть зупинити логістику та її апологетів. Закриті кордони між країнами спонукають до активізації залучення інформаційних технологій, зокрема, технологій інтернет-конференцій. Організатори конференції щиро вдячні усім учасникам конференції, її поважним спікерам, студентам, які надихають до власного апгрейду, бізнес-партнерам, які допомагають адаптувати навчальний процес до сучасних вимог логістичного бізнес-середовища.


Дорогі студенти, викладачі, практики!

 Щиро запрошуємо на Студентський науковий форум

«Молодь створює логістику майбутнього» - online

Мета форуму: дати старт проекту формування екосистеми підготовки професіоналів майбутнього для сфери логістики та управління ланцюгами постачання.

  Не втрачайте можливості повболівати за команди своїх університетів та послухати цікаву інформацію від практиків!

 

ПРОГРАМА

студентського наукового форуму

«Молодь створює логістику майбутнього»

Проводиться в рамках заходів ХІІІ Міжнародної  науково-практичної конференції «Маркетинг та логістика в системі менеджменту» (НУ «Львівська політехніка» 22-24.10.20) та 18-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми підготовки професійних кадрів з логістики в умовах глобального конкурентного середовища» (Київ, НАУ, 23-24.10.2020) при підтримці Київської логістичної школи (KLS).

Мета форуму: дати старт проекту формування екосистеми підготовки професіоналів майбутнього для сфери логістики та управління ланцюгами постачання.

 

Дата проведення: 24 жовтня 2020 року. Початок о 10.30

Онлайн конференція на платформі Google Meet https://meet.google.com/hde-tujo-urm

Модератор: завідувач кафедри логістики Григорак Марія Юріївна

 

10.30
10.50

Вітальне слово:

завідувача кафедри логістики Національного авіаційного університету Григорак Марії Юріївни

завідувача кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» Крикавського Євгена  Васильовича

10.50
11.10

Презентація українського представництва Ради професіоналів з управління ланцюгами постачання та її політики роботи з молоддю

Президент українського CSCMP  Віра Добачевська

11.10

11.30

Професійна сертифікація як ключ до успішної професійної діяльності в майбутньому

Експерт сфери supply chain&project management Маргарита Романова

11.30

11.50

Молодіжні проекти і можливості стажування за кордоном за програмами CSCMP

Спікер-член українського представництва,   Андрій Алєксєєв

Студентські дебати: Молодь створює логістику майбутнього.

Модератор: директор Київської логістичної школи Добачевська Віра

11.50

 

Правила проведення дебатів

11.55

12.15

Перша тема-твердження

Виступ команди кафедри логістики НАУ, аргументи «За»

Виступ команди кафедри маркетингу і логістики НУ «ЛП», аргументи «Проти»

12.15

12.25

Контраргументи від команд за першою темою-твердженням

12.25

12.45

Друга тема-твердження

Виступ команди кафедри маркетингу і логістики НУ «ЛП», аргументи «За»

Виступ команди кафедри логістики НАУ, аргументи «Проти»

12.35

12.45

Контраргументи від команд за другою темою-твердженням

12.35

12.45

Озвучення секретного питання від бізнес-спільноти. Час на обговорення в командах. Голосування в чаті за результатами двох попередніх раундів. Підрахунок голосів.

12.35

12.55

Третя тема-твердження.

Команди по черзі озвучують по одному аргументу. Якщо певний аргумент вже був озвучений командою суперників, його повторювати не можна, переходите до наступного. І так поки не закінчяться аргументи

12.55

13.05

Заключне слово

   22 вересня 2020 р. відбулася віртуальна зустріч студентів 1-го курсу, що навчаються за освітньо-професійними програмами «Логістика» та «Авіаційна логістика», та директора з прогнозування  «Фоззі Групп» Максимом Тіпуховим в рамках навчальної дисципліни «Академічні навички професійного навчання». Особливість цієї події полягає в тому, що Максим – випускник НАУ 2011 року, який за дуже короткий період часу досяг крутого кар’єрного зростання і має успішний досвід роботи в різних сферах логістики.

    Максим поділився зі студентом своїми лайфхаками: як досягти успіху в логістиці, як розвивати загальні та професійні компетенції, як готувати себе до роботи в міжнародній компанії тощо.

Основний мессидж доповідача дуже простий - не гоніться за грошима, підвищуйте свою цінність як фахівця, який здатен вирішувати різні задачі, набувайте практичних навичок різними способами, і тоді успіх прийде неодмінно.  Відповідаючи на питання студентів, гість акцентував увагу на необхідності постійно займатися саморозвитком, вільно володіти іноземними мовами, бути мотивованим та цілеспрямованим, активно брати участь в різних університетських заходах. На питання щодо найбільш цікавої сфери діяльності в логістиці, відповів, що наразі це прогнозування і планування, але ця діяльність потребує аналітичних здібностей, математичних знань та вміння працювати з масивами даних з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних систем.

   Приємно було, що на запитання «Наскільки НАУ дає хорошу освіту», Максим відповів, що у ньому не було потреби отримувати інший диплом. Знання, які він отримав в НАУ, були достатніми для успішної кар’єри, а для професійного розвитку навчався на тренінгах і семінарах.

   Зустріч посприяла усвідомленню студентами специфіки роботи логіста, а ще — дала чудовий мотиваційний поштовх поглиблювати знання, розвивати фахові навички, наполегливо працювати та впевнено прямувати до омріяної професії!!!

            Студенти-першокурсники дуже вдячні за спілкування:

  - Зустріч була дуже корисною, мене вона вмотивувала ще більше вчитися, і не боятися ризикувати! Тетяна Абакіна

  - Корисні поради на що потрібно звернути увагу в навчанні, в майбутньому з вибором роботи. Анастасія Поліщук

  - Після спілкування з професіоналом, з'явилося ще більше мотивації вчитися, дізнаватися щось нове і розвиватися в сфері логістики. Марія Кордіяка

  - Лекція-зустріч мене дуже вразила, оскільки можна було безпосередньо поспілкуватися з людиною, яка досягла успіху і винести для себе певні уроки для подальшого навчання. Анна Хрущ


Сторінка 1 із 11

Нас легко знайти

03058, Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1

Корпус 2, каб. 206

Телефон: +38(044) 406-78-41

web: http://ftml.nau.edu.ua/

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…