Кафедра Логістики

Ласкаво просимо на Кафедру логістики ФТМЛ НАУ


 

leftДорогий Відвідувач!

Маю честь представити Вам першу в Україні кафедру Логістики, яка готує професійних менеджерів з логістики.

Кафедра Логістики НАУ – це не просто команда професіоналів – викладачів вищої кваліфікації, а колектив однодумців та людей, шалено закоханих в свою роботу і «фанатів» логістики!

Це добротний сплав багаторічної мудрості, досвіду та молодечого завзяття, якими викладачі щедро діляться з кожним новим набором студентів.

Ми намагаємося не просто дати знання концепцій, методів і техннологій логістики, а сформувати логістичне мислення, яке допомагає випускникам бути успішним у будь-якій сфері діяльності. 

Чому варто вибрати логістику? У всьому світі логістика стала самостійним бізнесом, в якому задіяні тисячі співробітників, а також вона є невід'ємною частиною середніх і великих компаній. Глобальні витрати на логістику складають близько 15% світового ВВП, що становить понад 7 трлн.дол. Це величезний ринок праці. Саме тому випускники кафедри логістики, які отримують якісну освіту і хороші практичні навички, успішно працюють як у вітчизняних, так і міжнародних компаніях в Україні та за кордоном.

Нові перспективи для наших випускників з’явилися недавно - у поточному навчальному році розпочато підготовку фахівців з повним циклом навчання англійською мовою, що відкриває можливості реалізації Програми подвійних дипломів з Вищою школою логістики м. Вроцлав (Польша). Отримати одночасно два дипломи про вищу освіту в сфері логістики в Україні та Європейському Союзі – це як виграти лотерейний квиток, що віщує удачу в працевлаштуванні, кар’єрне зростання та вдоволення від самореалізації.

Якщо ви умієте працювати самостійно і мислити творчо, бути мобільними і комунікабельними, маєте розвинені аналітичні здібності, тобто вмієте уявляти як рухаються товари, люди та інформація в просторі і часі, то приходьте до нас. А ми зробимо все залежне від нас, щоб ви стали професіоналами, навчилися швидко приймати рішення та орієнтуватися в складних бізнес-ситуаціях.

Знамените висловлювання Ейнштейна говорить, що якби у нього була лише одна година на те, щоб врятувати світ, він витратив би 55 хвилин на визначення проблеми, і лише 5 хвилин на пошук її вирішення.

Ця фраза ілюструє дуже важливий момент: перш ніж приступити безпосередньо до вирішення проблеми – пошуку майбутньої професії, потрібно зробити крок назад і докласти всіх зусиль до того, щоб краще зрозуміти цю проблему, тобто зробити правильний вибір.

Сподіваємося, що на сайті кафедри ви знайдете чимало цікавої і корисної інформацію про одну з найперспективніших і найпрестижніших у світі професій – професію логіста.

ЛОГІСТИКА - ЦЕ ТВІЙ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР!!!

 Презентація кафедри

 

З повагою, 
Завідувач кафедри логістики 
Григорак Марія Юріївна

Нас легко знайти

03058, Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1

Корпус 2, каб. 206

Телефон: +38(044) 406-78-41

web: http://ftml.nau.edu.ua/

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…