Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств

Ласкаво просимо до Кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств

Кириленко Оксана Миколаївна

Кириленко Оксана Миколаївна
доктор економічних наук, професор

Шановні друзі!

Щиро дякую Вам, що зацікавились інформацією кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств. На кафедрі створені всі умови для цікавого і змістовного навчання та відпочинку здобувачів вищої освіти, оптимального розвитку їх творчих здібностей.

Кваліфікований викладацький склад, наявність сучасних навчальних аудиторій, можливість залучення здобувачів вищої освіти до наукових досліджень, що виконуються на кафедрі, розвиток студентського самоврядування - все це дозволяє нашим випускникам стати конкурентноздатними фахівцями та організаторами сучасного виробництва.

Кафедра, яку я очолюю, здійснює підготовку бакалаврів і магістрів з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та менеджменту організацій і адміністрування для багатьох країн світу за денною та заочною формами навчання.

Магістри з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності можуть обіймати посади у закордонних фірмах, установах, спільних підприємствах та їх філіях в Україні. Вони є потенційними керівниками підприємств і організацій, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку.

Здобувачі вищої освіти мають змогу отримувати підготовку за освітніми ступенями "Бакалавр" та "Магістр" в англомовних групах з повним вивченням усіх навчальних дисциплін англійською мовою.

На кафедрі успішно реалізується міжнародна Програма щодо отримання двох дипломів магістра за кваліфікацією "Менеджер із зовнішньоекономічної діяльності": НАУ та ЄВРОСОЮЗУ.

Щастя Вам всім і здоров'я, добра і удачі, творчих злетів і перемог!

 

Нас легко знайти

03058, Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1

Корпус 2, каб. 206

Телефон: +38(044) 406-78-41

web: http://ftml.nau.edu.ua/

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…