Наукові роботи кафедри організації авіаційних перевезень

Науково-дослідна робота кафедри організації авіаційних перевезень

Загальна інформація

Напрямки досліджень і наукові інтереси науково-педагогічних працівників кафедри спираються на актуальні світові тенденції у галузі транспортних систем та охоплюють наступні наукові сфери:

• моделювання та оптимізація авіаційних транспортних систем та процесів;
  • наукові основи забезпечення ефективного функціонування авіатранспортних систем;
  • теорія ймовірностей: теорія масового обслуговування і систем;
  • мультимодальні перевезення
  • взаємодія видів транспорту,
  • інформаційні технології на авіаційному транспорті;
  • дослідження транспортної доступності транспортних систем;
  • управління якістю на транспорті;
  • автоматизація та механізація на транспорті.

Результати досліджень публікуються у рубриці «Транспорті технології» наукового журналу «Наукоємні технології», що належить до фахових видань ДАК, у науковому журналі «Вісник НАУ», що включений до міжнародних наукометричних баз, зокрема до бази «Scopus» тощо.

Кращі студенти можуть продовжити своє навчання в аспірантурі НАУ.

На кафедрі ОАП наукове керівництво аспірантів і докторантів здійснюють:

Юн Геннадій Миколайович, д.т.н., професор;

Новікова Алла Михайлівна, д.е.н., с.н.с.

Держбюджетні теми

На 2018 р. на кафедрі організації авіаційних перевезеньспільно з кафедрою організації авіаційних робіт і послуг діє кафедральна науково-дослідна робота №80/19.01

«Методи забезпечення сталого розвитку авіатранспортної системи».

Термін виконання роботи: 01.09.2018 – 30.06.2013.

Науковий керівник: д.т.н., проф. Юн Г.М.

У період 2012-2015 рр. на кафедрі організації авіаційних перевезень спільно з кафедрою організації авіаційних робіт і послугвиконувалася держбюджетна кафедральна науково-дослідна робота № 00112U007297 «Проблеми ефективного функціонування транспортних систем і раціональної організації авіаційних перевезень, робіт та послуг».

У період 2010-2012 рр. на кафедрі ОАП проводилося виконання кафедральної науково-дослідної роботи №46/11.03.02 «Проблеми підвищення ефективності авіаційних перевезень».

Конференції

На кафедрі щорічно у останніх числах листопада проводиться кафедральна Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми організації авіаційних перевезень та застосування авіації в галузях економіки», на яку запрошуються не тільки науково-педагогічні працівники, аспіранти та студенти, а й випускники кафедри, досвідчені фахівці та експерти авіаційної галузі, які діляться своїм досвідом та розробками з молодим поколінням.

Раз на рік у жовтні місяці на кафедрі проводяться:

• секція Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» у квітні місяці кожного року.

На зазначених конференціях студенти та молоді вчені представляють результати своєї наукової роботи

30 листопада 2015 року на базі кафедри організації авіаційних перевезень було проведено III Міжнародну науково-практичну конференцію «Проблеми організації авіаційних перевезень та застосування авіації в галузях економіки». Збірник праць конференції можна завантажити за посиланням: http://iem.nau.edu.ua/news/i/2015/30112015/sb-trudov-conf.pdf

26 вересня 2013 на базі кафедри організації авіаційних перевезень було проведеноІІ науково-практичну конференцію «Проблеми організації авіаційних перевезень та застосування авіації в галузях економіки». За результатами роботи конференції видано колективну монографію.