Склад кафедри організації авіаційних перевезень

Юн Геннадій Миколайович

Посада – завідувач кафедри
Науковий ступінь – доктор технічних наук
Вчене звання – професор

Досвід науково-педагогічної роботи: голова спеціалізованої ради по захисту докторських дисертацій (спеціальність «Транспортні системи» 2010-2012 рр.), керівництво виконанням наукових тем; розробка та удосконалення стандартів вищої освіти України, освітніх програм, навчальних планів за спеціальністю «Транспортні технології (авіаційний транспорт)»; підготовка ліцензійної та акредитаційної справ за спеціальністю.

Сфера наукових інтересів: Застосування математичного моделювання в задачах оптимізації авіатранспортних систем і процесів.

Дисципліни, що викладаються: «Системний аналіз»

Коновалюк Валентина Станіславівна

Посада – доцент
Науковий ступінь – кандидат фізико-математичних наук
Вчене звання – доцент

Досвід науково-педагогічної роботи:

1980–1992 рр. – науковий співробітник Інституту проблем моделювання в енергетиці Національної академії наук України.
1984 р.– у Київському державному університеті ім. Т. Шевченка булла захищена дисертація «Суперпозиция процессов марковского  восстановления с зависимостью» за спеціальністю 01.01.05 – теорія ймовірностей та математична статистика.
1992–2003рр.– головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України (Головного управління науки та Департаменту вищої освіти).
1992–2003рр.– за сумісництвом доцент Київської державної академії водного транспорту.
2003–2014рр.– доцент кафедри вищої математики
2015–т.ч. – доцент кафедри організації авіаційних перевезень.

Сфера наукових інтересів: Теорія ймовірностей, марківські процеси, теорія масового обслуговування.

Дисципліни, що викладаються: Дослідження операцій на транспорті (українською та англійською мовами).

Дем’янчук Вільгельм Степанович

Посада – професор
Науковий ступінь - доктор технічних наук
Вчене звання - професор

1960-1965 – асистент кафедри
1966-1967  – ст. викладач
1968-1987 – доцент кафедри
1987-2000- завідувач кафедри аеронавігаційних систем
2000-2017 – начальник наукового центу Украерорух
2018 – професор кафедри організації авіаційних перевезень

Сфера наукових інтересів: Ефективність засобів та систем організації повітряного руху

Організація авіаційних перевезень
Управління на транспорті
Геоінформаційні системи на транспорті

Автор понад 450 наукових праць.

Бабенко Андрій Євгенійович

Посада - доцент
Науковий ступінь – кандидат технічних наук

Досвід науково-педагогічної роботи:

2010 – т.ч. – науковий співробітник, науково-дослідна частина Національного авіаційного університету
2014 – 2015 – асистент кафедри організації авіаційних перевезень
2015 – т.ч. – доцент кафедри організації авіаційних перевезень.

Сфера наукових інтересів:

Моніторинг структурного стану складних систем в авіації, турбулентність, управління турбулентними потоками, експериментальна газогідродинаміка.
Діагностування станів зовнішніх обводів літака під час польоту за їх тепловими полями

«Системи автоматичного проектування».
«Геоінформаційні системи на транспорті» (українською та англійською мовами).

Борець Ірина Валеріївна

Посада - доцент
Науковий ступінь – кандидат педагогічних наук

Сфера наукових інтересів: транспортно-експедиторська діяльність, організація вантажних перевезення

«Авіаційні вантажні перевезення».
«Тарифи на повітряному транспорті».
«Транспортно-експедиторська діяльність».

Іваннікова Вікторія Юріївна

Посада – доцент
Науковий ступінь – кандидат технічних наук
Вчене звання – доцент

Досвід науково-педагогічної роботи

2007-2011 – аспірантура НАУ, спеціальність 05.22.01 – транспортні системи
2007-2011 – асистент кафедри комп’ютерних технологій будівництва, Інститут аеропортів, НАУ
2011- 2012  – асистент кафедри організації авіаційних перевезень,  Інститут економіки та менеджменту, НАУ

Березень 2012 – теперішній час – доцент кафедри організації авіаційних перевезень, Факультет транспорту, менеджменту та логiстики, НАУ

Сфера наукових інтересів: Оптимізація розподілу засобів механізації та вантажів при виконанні завантажувально-розвантажувальних процесів у вантажних комплексах аеропортів, інформаційна безпека авіапідприємств.

Дисципліни, що викладає:
Авіаційні вантажні перевезення.
Перевезення спеціальних вантажів.

Дерев’янко Тамара Антонівна

Посада –  доцент
Науковий ступінь – кандидат економічних наук (економіка та управління підприємствами)
Вчене звання – доцент

Досвід науково-педагогічної роботи –  25 років

Сфера наукових інтересів: Регулювання економіки та економічних відносин, ризик-менеджмент, управління проектами, системи оцінки діяльності підприємств: грейдова система оцінки посад, KPI

Дисципліни, що викладаються: Авіаційне страхування.

Основи ергономіки. Державне регулювання в транспортній галузі.

Передерій Надія Миколаївна

Посада –  старший викладач
Науковий ступінь – кандидат економічних наук (08.00.04 – економіка та управління підприємствами, (за видами економічної діяльності)

Досвід науково-педагогічної роботи –  6 років

Сфера наукових інтересів: логістика, логістичний контролінг, управління людськими ресурсами, економіка та управління підприємствами.

Дисципліни, що викладаються:

Управління людськими ресурсами в транспортній галузі.
Митні операції.

Волковська Ганна Григорівна

Посада – старший викладач
Сфера наукових інтересів Оцінка якості транспортного обслуговування вантажів в умовах регіонального кластеру

Дисципліни, що викладаються:

Авіатранспортна політика та планування, в т.ч. для проекту англомовної освіти.
Управління ланцюгом постачань для проекту англомовної освіти.
Техніко-економічні дослідження розвитку транспорту, в т.ч. для проекту англомовної освіти.