Спеціальності кафедри організації авіаційних перевезень

♦  Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

Освітньо-професійні програма:

«Організація перевезень і управління на транспорті (повітряному)»

♦  Другий (магістерський) рівень вищої освіти

Освітньо-професійні програма:

«Організація перевезень і управління на транспорті (повітряному)»

♦  Інформація про спеціальність

Процеси глобалізації, що спостерігаються сьогодні, перевернули колишні уявлення про виробництво, рух і розподіл матеріальних потоків і людських ресурсів. Потребу людей у швидкому пересуванні можна задовольнити тільки за допомогою авіаційного транспорту.

Авіація - одна з наймолодших галузей техніки, але темпи її розвитку вражають. Прогнозоване зростання у світі ринку авіаційних послуг у середньому  4-5% на рік робить спеціальність 275.04 Транспортні технології (на повітряному транспорті) за освітньо-професійною програмою “Організація перевезень і управління на транспорті (повітряному)” привабливою для майбутніх фахівців, які гарантовано будуть працевлаштовані.

Кафедра організації авіаційних перевезень забезпечує професійну підготовку фахівців у сферах:

• організації і технології авіаційних пасажирських і вантажних перевезень;
  • операційної діяльності в мультимодальних транспортних терміналах і логістичних центрах;
  • інформаційних технологій, які супроводжують перевезення пасажирів, багажу, вантажу та пошти.

Освітньо-професійна програма «Організація перевезень та управління на транспорті (повітряному)» розроблена у тісному партнерстві з ключовими учасниками авіаційної галузі України.

♦  Навчальний процес

Випускова кафедра забезпечує навчальний процес для освітньо-професійної програми «Організація перевезень і управління на транспорті (повітряному)» спеціальності 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)». Навчальна робота проводиться у відповідності до плану роботи кафедри.

Кафедра готує студентів до участі у наукових конференціях, олімпіадах, конкурсах студентських робіт та дипломних проектів.

З метою розвитку креативного мислення студенти приймають участь у різноманітних інноваційних проектах, впроваджують свої бізнес-ідеї у бізнес-інкубаторі університету.

На кафедрі проводяться бізнес-тренінги з розвитку особистісних навичок, що є основою майбутньої життєвої та професійної успішності.

Підготовка на кафедрі здійснюється українською та англійською мовами. Викладання англійською мовою забезпечується високопрофесійними викладачами з сертифікатами відповідності. Успішні студенти, які навчаються англійською мовою, отримують від провідних викладачів випускових кафедр листи-підтримки та рекомендації для навчання за кордоном, участі в Міжнародних літніх школах. Матеріально-технічна база кафедри має комп’ютерну лабораторію з доступом до мережі ІНТЕРНЕТ, які оснащені професійними пакетами прикладних програм (LINDO, MATLAB, AMADEUS тощо). Бібліотека кафедри забезпечена фаховою літературою та збірниками ICAO та IATA.

У процесі навчання студенти вивчають дисципліни, які надають сучасні знання та вміння щодо принципів організації та технології здійснення авіаційних перевезень пасажирів, сучасних технологій доставки вантажів за участю авіаційного транспорту.