Зв'язки кафедри організації авіаційних перевезень

Кафедра має наукові зв’язки з багатьма українськими та закордонними організаціями:

• Державна авіаційна служба України
  • Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України»
  • Авіакомпанія “Люфтганза” (Німеччина)
  • Аеропорти: міжнародний аеропорт “Бориспіль”, міжнародний аеропорт “Київ” (Жуляни)
  • Корейський аерокосмічний університет (Південна Корея)
  • Anadolu University (Турція)
  • Griffith University (Австралія)
  • Embry-Riddle Aeronautical University (США)
  • Dublin Institute of Technology (Ірландія)
  • ADAMAS University (Індія)
  • University of Southern Queensland (Австралія)
  • Нанчангський Інститут Аерокосмічних технологій, (Китай)
  • Агентство “Кий-Авіа”
  • Туристичні фірми: САМ, “Пан-Укрейн”
  • Хендлінгова компанія «Інтеравіа»

Кафедра тісно співпрацює з компанією Амадеус Глобал Тревел Дистриб'ютіон в Україні, та має лабораторію авіаційних перевезень, яка підключена до Глобальної Дистриб'ютерної Системи "Амадеус".

"Амадеус" має в розпорядженні найбільшу базу даних перевезень у світі, що дозволяє отримати найкращі комбінації вартості та варіантів маршрутів, вибрати оптимального перевізника на авіаційному, залізничному та морському видах транспорту.

Міжнародна діяльність

Міжнародна співпраця кафедри організації авіаційних перевезень спрямована на розбудову, пошук та створення нових можливостей для наукового зростання науково-педагогічних працівників та студентів, підвищення внутрішніх наукових та освітніх стандартів, сприяння поширенню позитивного іміджу України та української науки та освіти за кордоном.

Основні напрями міжнародного співробітництва кафедри:

- участь студентів, аспірантів, науковців та науково-педагогічних працівників у міжнародних конференціях, симпозіумах, круглих столах;

- публікації науково-педагогічних працівників у міжнародних наукових виданнях, які входять до наукометричних баз даних SCOPUS, Web of Science, Google Scholar та ін.;

- проведення міжнародних конференцій із залученням до організації та участі іноземних фахівців у сфері транспортних технологій;

- провадження спільної видавничої діяльності із зарубіжними видавництвами, науковими і освітніми інституціями та обмін науковою друкованою продукцією;

- укладання двосторонніх та багатосторонніх угод про співробітництво з вищими навчальними закладами та науково-дослідними установами зарубіжних країн, зокрема Korean aerospace university (Південна Корея), Griffith University (Австралія), Embry-Riddle Aeronautical University (США), Dublin Institute of Technology (Ірландія), Salford University (Великобританія), University of Southern Queensland (Австралія), Nanchang Institute of Aeronautical Technology, (Китай);

- подача документів для участі у програмі міжнародної академічної мобільності Erasmus + спільно з Європейським партнером Дублінським інститутом технологій (Республіка Ірландія) з метою отримання гранду на навчальну мобільність між кафедрою організації авіаційних перевезень та  кафедрою транспортної інженерії Дублінського інституту технологій.

Кафедра активно розвиває міжнародні зв’язки в межах наукового та науково-технічного співробітництва з іноземними державами у рамках підписаних двосторонніх договорів про співпрацю.

Наукове та науково-технічне співробітництво із закордонними організаціями

Викладачі та студенти кафедри ОАП приймають участь у міжнародних програмах Erasmus + та Horizon 2020.

Кафедра продовжує співробітництво з  Університетом Гріффіта (Австралія) зі спільної підготовки докторів наук (PhD) та публікації наукових праць в журналі «Aeronautica». Завідувач кафедри проф. Юн Г.М. є членом редколегії журналу «Aeronautica», який виходить в Університеті Гріффіта (Австралія)