Кафедра організації авіаційних робіт та послуг

Разумова Катерина Миколаївна
Ласкаво просимо 
до Кафедри організації авіаційних робіт та послуг Національного авіаційного університету!

Разумова Катерина Миколаївна,
доктор економічних наук, професор

 

Дорогі друзі!

Кафедра організації авіаційних робіт та послуг здійснює підготовку бакалаврів та магістрів зі спеціальності 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)» за освітньо-професійною програмою «Організація авіаційних робіт і послуг». Дана спеціальність включена до Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка держави. На кафедрі створені всі умови для цікавого, результативного і змістовного навчання та відпочинку студентів, оптимального розвитку їх творчих здібностей.

Безпечна і ефективна організація авіаційних робіт та надання якісних послуг в умовах Євроінтеграції України в ЄС є основним показником діяльності транспортної галузі. Отримані професійні знання та навики в процесі навчання забезпечать випускникам освітнього ступеня «Бакалавр» кваліфікацію Бакалавра з транспортних технологій, випускникам освітнього ступеня «Магістр» інженера із застосування авіації в галузях економіки, Науковий співробітник (консультант).

Випускники кафедри працюють на керівних та інженерно-технічних посадах авіаційних підприємств, в інших транспортних і логістичних компаніях, різних комерційних структурах, проектних і науково-дослідних інститутах і досягають значних висот у кар’єрному рості. Адже вони є надзвичайно конкурентоспроможними фахівцями та організаторами сучасного виробництва на ринку праці, тому що:

  • володіють основними нормами і стандартами щодо діяльності транспортних підприємств;
  • здатні прогнозувати економічні ризики при організації виконання авіаційних робіт та надання послуг;
  • володіють нормативно-законодавчими вимогами, що регулюють здійснення  авіаційних робіт  та надання послуг на території України та країн Евросоюзу.

Головною метою виховної роботи зі студентами на кафедрі є розвиток духовності, зміцнення моральних засад, виховання у молоді високих моральних якостей, підготовка гармонійно розвиненої, суспільно активної особистості, професійно грамотного, творчого фахівця, що поєднує в собі високі особистісні якості, професійну компетентність і фізичну досконалість.

Кваліфікований науково-педагогічний персонал кафедри авіаційних робіт та послуг чекає вас, щоб разом з вами здійснити вашу крилату мрію!

 

Якщо Ви захоплюєтесь авіацією, прагнете отримати сучасну і перспективну професію – тоді вам на борт Факультету транспорту, менеджменту і логістики до екіпажу кафедри

Організації авіаційних робіт та послуг!

НАШ ДИПЛОМ – ЗАПОРУКА ВАШОГО УСПІХУ!

Добра і щастя вам, творчих злетів і перемог!

Нас легко знайти

03058, Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1

Корпус 2, каб. 206

Телефон: +38(044) 406-78-41

web: http://ftml.nau.edu.ua/

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…