Абітурієнту кафедри організації авіаційних робіт та послуг
Дорогі абітурієнти!
Колектив кафедри організації авіаційних робіт та послуг
гостинно чекає на Вас!
Ви –майбутні інженери з транспорту,
які створюють авіаційний бізнес!
Ви-майбутні керівники динамічної,
висококонкурентної авіаційної індустрії!
Транспортні технології (на повітряному транспорті)
за освітньо-професійною програмою «Організація авіаційних робіт та послуг» – це унікальна самостійна професія з власним професійно-специфічним інструментарієм та навичками.
Навчитись працювати автономно та в команді, приймати рішення і досягати оптимального результату, оперативно й відповідально управляти транспортним процесом, креативно ставитися до завдань, ефективно працювати над собою – це далеко не повний перелік того, чому Вас навчать на кафедрі Організації авіаційних робіт та послуг.
Комерційна авіація є однією з найскладніших і одночасно – найцікавіших галузей сучасної економіки. Екологічні проблеми, фінансові кризи, прояви тероризму, висока вартість літаків, унікальність обладнання та програмного забезпечення формують жорсткі вимоги щодо професіоналізму персоналу авіапідприємств.
Сучасний фахівець з транспортних технологій – це професіонал, який здатен розв'язувати складні спеціалізовані задачі та вирішувати практичні проблеми у галузі транспорту з використанням теорій і методів сучасної науки та з врахуванням комплексності й невизначеності умов функціонування транспортних систем.
Сучасний фахівець з транспортних технологій – це лідер, який в своїй діяльності використовує інформаційні та комунікаційні технології, генерує креативні ідеї, розробляє відбір альтернативних варіантів проектів та їхній аналіз, складає бізнес-плани реалізації проектів, працює автономно й в команді, проводить маркетингові дослідження кон’юнктури ринку авіаційних робіт і послуг, організовує технічні та технологічні взаємодії видів транспорту, оперативно управляє транспортним процесом.
Гарантом високоякісної підготовки є поєднання навчальної та наукової роботи на основі найкращих вітчизняних та світових досягнень; сучасна матеріально-технічна база університету; висококваліфікований науково-педагогічний персонал кафедри організації авіаційних робіт та послуг.
Орієнтація освіти на підготовку фахівців у галузі організації авіаційних робіт і послуг в Україні на стандарти, що закріплені Болонською декларацією та основними її положеннями щодо організації навчального процесу, є значним кроком на шляху входження України в єдиний Європейський інтеграційний простір.
Наші випускники підготовлені для виконання робіт у транспортних підрозділах підприємств, забезпечення функціонування та взаємодії усіх видів транспорту, організації якісного обслуговування клієнтів із наданням широкого кола авіаційних послуг.
ОСВІТНІ СТУПЕНІ
Кафедра організації авіаційних робіт та послуг здійснює підготовку:
бакалаврів зі спеціальності 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)» за освітньо-професійною програмою «Організація авіаційних робіт і послуг» (термін підготовки бакалаврів - 3 роки 10 місяців);
магістрів зі спеціальності 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)» за освітньо-професійною програмою «Організація авіаційних робіт і послуг» (термін підготовки 1 рік 4 місяці).
Форма навчання: денна та заочна.
КВАЛІФІКАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ БАКАЛАВРІВ ЗА ОПП
«Організація авіаційних робіт і послуг»
Бакалавр з транспортних технологій
КВАЛІФІКАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ МАГІСТРІВ ЗА ОПП
«Організація авіаційних робіт і послуг»
освітня кваліфікація: Магістр з транспортних технологій
(на повітряному транспорті);
кваліфікація: Інженер із застосування авіації в галузях економіки, науковий співробітник-консультант (транспорт).
ВАШЕ ВІДМІННЕ НАВЧАННЯ В НАУ –
ВАЖЛИВИЙ КРОК ДО АСПІРАНТУРИ ТА ДОКТОРАНТУРИ!
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ:
Магістр з транспортних технологій (на повітряному транспорті) може обіймати первинні посади на підприємствах транспортної галузі: авіакомпаній, аеропортів, хендлінгових, логістичних, транспортно-експедиційних компаній, державних адміністрацій за видами транспорту.
Магістр з транспортних технологій (на повітряному транспорті) підготовлений до роботи відповідно до Класифікатора професій ДК 009:2010 до таких посад:
- 2 Інженер з транспорту;
- 2 Інженер-дослідник;
- 1 Науковий співробітник-консультант (транспорт).
- Споріднені первинні посади:
- Менеджер (управитель) з транспортно-експедиторської діяльності;
- 1 Менеджер (управитель) з туризму
ПРОФЕСІЙНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ:
- оптимальний вибір авіаційної техніки та спеціального обладнання; технологій виконання різних видів авіаційних робіт і послуг; організації виробничого процесу:;
- планування, нормування робіт, вивчення ринку, визначення тарифів;
- укладення договорів на авіаційні роботи та послуги.
ДИПЛОМ НАУ – ФОРМУЛА ВАШОГО УСПІХУ!
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ -
перший вищий навчальний заклад України, що має міжнародний сертифікат якості, який підтверджує відповідність освітньої діяльності університету міжнародному стандарту якості ISO 9001:2008
Перелік необхідних для вступу документів у 2019 році
№ |
Назва документів |
1 |
Копія документа, що посвідчує особу (паспорт чи свідоцтво про народження) |
2 |
Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (для осіб, що мають пластиковий паспорт!) |
3 |
Документ державного зразка про раніше здобутий освітній рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього |
|
|
4 |
Сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання Приймаються сертифікати ЗНО 2017-2018-2019 років. Сертифікати 2017 року з іноземних мов прийматись не будуть |
5 |
Інформаційна картка (з балами ЗНО) |
6 |
Медична довідка форми О-086 (У-086) * |
7 |
Ідентифікаційний код |
8 |
Військовий квиток або тимчасове посвідчення – для військово-зобов’язаних; посвідчення про приписку до призовної дільниці - для призовників |
9 |
Документи, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів на основі повної загальної середньої освіти, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами-1, квотами-2 або квотами-3 (за наявності) |
10 |
6 кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см |
Примітка: оригінали документів при участі в конкурсі подаються вступником лише один раз. Наявність оригіналів до копій документів є обов’язковою.
Детальну інформацію, Ви можете отримати за даним посиланням
https://nau.edu.ua/ua/menu/abiturientu/pam%E2%80%99yatka-vstupnika-2019.html
ДЕРЖАВНЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Шановні абітурієнти!
Раді повідомити вам про те, що спеціальність 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)» освітньо-професійна програма «Організація авіаційних робіт і послуг» має забезпечення державного замовлення.
Спеціальність 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)» передбачена в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка держави.
Детальну інформацію Ви можете отримати ознайомившись з Правилами прийому до Національного авіаційного університету у 2019 році (Додаток 8)
Галузевий коефіцієнт (ГК) дорівнює 1,02 для поданих заяв з пріоритетністю 1 та 2 на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації), які передбачені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка, та 1,00 в інших випадках; Сільський коефіцієнт (СК) дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну.
Державне замовлення на підготовку здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем бакалавра для закладів вищої освіти, що знаходяться у сфері управління, встановлюється згідно з рішенням Конкурсної комісії Міністерства освіти і науки України.