Наукові роботи кафедри організації авіаційних робіт та послуг

Основні напрями наукових досліджень

КАФЕДРИ ОРГАНІЗАЦІЇ АВІАЦІЙНИХ РОБІТ ТА ПОСЛУГ

Наукова діяльність викладачів  кафедри ведеться за напрямом дослідження ефективності авіаційних робіт і послуг, діяльності авіапідприємств та технічних засобів виконання авіаційних робіт.

ДЕРЖБЮДЖЕТНА (кафедральна) науково-дослідна  робота  №  24/11.02.05

Науково-методичне обґрунтування щодо використання новітніх технологій під час організації аерофотознімальних робіт.

Термін виконання роботи: 01.09.2011 - 30.06.2012

ДЕРЖБЮДЖЕТНА (кафедральна) науково-дослідна  робота  № 19/11.02.05

Організація і технологія виконання авіаційних робіт у сільському та лісовому господарстві

Термін виконання роботи: 01.09.2012 - 31.12.2015

ДЕРЖБЮДЖЕТНА (кафедральна) науково-дослідна  робота  №  31/11.02.05

Транспортне забезпечення технологічного процесу вирощування сільськогосподарських культур

Термін виконання  роботи: 01.02.2018 - 30.06.2019

Результати за напрямами досліджень

Навчально-методичні матеріали, відеопрезентації, наукові статті в фахових виданнях та тези виступів на науково-практичних конференціях, які впроваджені в навчальний та в навчально-виховний процес.

Кафедра підтримує плідні професійні зв’язки з провідними авіакомпаніями та аеропортами України, а також з іншими зацікавленими організаціями.

• Спілка підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств України:
  • ТОВ «Кий Авіа КАРГО»
  • Туристична фірма «АВІАТУР»
  • ДП МА «Бориспіль»
  • АК ТОВ «Конкордавіа»
  • Аерокосмічним агентством «MAГEЛАН»
  • ТОВ «Вертольоти України»
  • АК ТОВ «Ранвей-Агро»
  • ТОВ «Сингента» ІДР
  • Інститутом захисту рослин УААН;
  • Авіакомпанією «Хорів-авіа» та іншими.

Навчально-методичне забезпечення кафедри організації авіаційних робіт та послуг

1. Соловйова О.О., Ященко Л.А. Загальний курс транспорту: конспект лекцій. - К.: НАУ, 2007. – 92 с.
  2. Дуднік І.М. Основи теорії систем і системний аналіз: курс лекцій – К.: НАУ, 2009 – 108 с.
  3. Матійчик М.П. Організація і технологія авіаційних аерофотознімальних робіт: курс лекцій – К.: НАУ, 2010 – 132 с.
  4. Пронь С.В. Основи сільськогосподарської фітопатології, ентомології та гербології: методичні рекомендації до практичних занять/ С.В. Пронь. – К.: НАУ, 2010. - 56 с.
  5. Матійчик М.П. Організація і технологія авіаційних аерофотознімальних робіт: методичні рекомендації до практичних занять та виконання домашнього завдання – К.: НАУ, 2011 – 48 с.
  6. Пронь С.В. Основи сільськогосподарської фітопатології, ентомології та гербології: курс лекцій – К.: НАУ, 2012. – 96 с.
  7. O. Solovyova, O.M. Namayeshi, A.G. Volkovska «GENERAL COURSE OF TRANSPORT» (lectures Course), National Aviation University, K.:NAU, 2012.-96 с.
  8. Герасименко І.М., Соловйова О.О. Маркетингова діяльність авіакомпанії спецпризначення на ринку агроавіаційних послуг: монографія – К.: НАУ, 2016. – 172 с.
  9. Герасименко І.М., Соловйова О.О., Всоцька І.І. Загальний курс транспорту: навчальний посібник – К: НАУ. 2019. – 244 с.

Книжки кафедри