Склад кафедри організації авіаційних робіт та послуг

Бєлан Володимир Віталійович

Парубець Наталія Миколаївна Завідувач навчальної лабораторії

Герасименко Ірина Миколаївна

кандидат економічних наук

Доцент кафедри організації авіаційних робіт та послуг. У 2002 році закінчила Національний авіаційний університет за спеціальністю «Маркетинг», отримала кваліфікацію економіста з маркетингу.У 2015 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук: «Маркетингове забезпечення діяльності авіакомпанії на ринку агроавіаційних послуг» за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

• З 01.09.2003р. по 31.08.2008р. працювала на посаді асистента кафедри організації авіаційних перевезень Національного авіаційного університету.
  • З 09.2008р. по 01.11.2016р. – асистент кафедри організації авіаційних робіт та послуг Національного авіаційного університету.
  • З 11.2016р. по теперішній час доцент кафедри організації авіаційних робіт та послуг Національного авіаційного університету.

Автор 28 науково-методичних праць, в тому числі  - 1 навчального посібника та 1 монографії.