Міжнародна діяльність кафедри організації авіаційних робіт та послуг

Підвищення кваліфікації викладачів

кафедри організації авіаційних робіт та послуг

Професорсько-викладацький склад кафедри постійно підвищує свій професійний рівень у закладах вищої освіти України, виробничих підрозділах та підприємствах країни.

ПІБ

Посада

Місце стажування, тема

Рік

Федина Василь Петрович

Регіональний структурний підрозділ «Київцентраеро»

Ознайомлення з системою метеорологічного забезпечення авіаційних робіт

Разумова Катерина Миколаївна

Завідувач кафедри, професор

For participation in training at the Faculty of Management and Production Engineering, Lodz University.

Пронь Світлана Віталіївна

Ст. викладач

Регіональний структурний підрозділ «Київцентраеро»

Ознайомлення з системою організації та  забезпечення прикладних авіаційних робіт

Соловйова Олена Олександрівна

Дочірнє підприємство «Кюне і Нагель»

Економічно-організаційне забезпечення виконання авіаційних робіт та мультимодальних перевезень.

2019

Суворова Наталія Олександрівна

Ст. викладач

Дочірнє підприємство «Кюне і Нагель»

2019

Викладачі кафедри організації авіаційних робіт та послуг (доцент Герасименко І.М., старший викладач Пронь С.В.) у 2019 році  пройшли стажування по вивченню системи AMADEUS (базовий курс) про що отримали відповідні сертифікати.