Міжнародна діяльність кафедри організації авіаційних робіт та послуг

Кафедра організації авіаційних робіт та послуг виступає ініціатором і реалізатором налагодження і поглиблення міжнародних зв’язків.

24 вересня 2021 року за ініціативи кафедри організації авіаційних робіт та послуг укладено Угоду між Національним авіаційним університетом та  Вищою школою управління і адміністрування в Ополе. Метою угоди є співпраця в навчальній та науковій діяльності з метою підвищення рівня викладання, розвитку наукових досліджень, обміну досягненнями  в навчальній і науковій роботі.

Співробітники кафедри к.т.н. Багрій М.М. та к.е.н. Селіщев С.В. проходили профільне закордонне стажування «Development of European Infrastructure of Multimodal Transport and Logistics Clusters» («Розвиток європейської інфраструктури мультимодальних транспортно-логістичних кластерів» організоване в  Академії управління та адміністрування в Ополі (Польща) з 01 березня по 31 травня 2022 року.

Співробітники кафедри д.е.н., доц. Янчук М.Б., к.т.н. Пронь С.В. та к.е.н. Герасименко І.М проходили профільне закордонне стажування «Organizational and Legal Principles of Transportation System Functioning in Ukraine and Poland» («Організаційно-правові принципи функціонування системи перевезень в Україні та Польщі»), організоване Європейським суспільно-технічним університетом (Польща, м.Радом) та Польсько-Українською Фундацією «Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці» з 21 вересня по 30 жовтня 2020 року.

22 грудня 2020 року за ініціативи кафедри організації авіаційних робіт та послуг укладено Угоду №33-2020/UA-PL між Національним авіаційним університетом та Європейським суспільно-технічним університетом. Метою Угоди є розвиток й поглиблення співробітництва при вирішенні завдань у сфері науково-технічного прогресу й підвищення ефективності навчальної та науково-дослідної роботи в університетах. Відповідно до Угоди співробітництво базується на взаємовигідній партнерській діяльності університетів у науковій, дослідницькій та освітянській сферах.

Угодою передбачено співробітництво за такими напрямами:

• організація довгострокових проектів, у рамках яких спільно будуть працювати групи фахівців і студентів;
  • обмін вченими (професорами, лекторами або дослідниками);
  • обмін і підготовка студентів (включаючи бакалаврів, магістрів та кандидатів наук) за умови рівноцінного обміну;
  • перепідготовка та підвищення кваліфікації для фахівців, викладачів, аспірантів й студентів;
  • забезпечення спільних дослідницьких робіт і підготовка здобувачів у рамках роботи над магістерськими й кандидатськими дисертаціями;
  • проведення наукових досліджень і впровадження їх результатів;
  • організація, проведення й участь у симпозіумах, конференціях, семінарах;
  • обмін досвідом, учбово-методичними матеріалами, документацією й інформацією з напрямків діяльності;
  • розробка й організація дистанційного навчання;
  • взаємодопомога в пошуку подальших наукових контактів та партнерів.