Зустріч з практиками як перший крок до професійного становлення

23 вересня 2020

   22 вересня 2020 р. відбулася віртуальна зустріч студентів 1-го курсу, що навчаються за освітньо-професійними програмами «Логістика» та «Авіаційна логістика», та директора з прогнозування  «Фоззі Групп» Максимом Тіпуховим в рамках навчальної дисципліни «Академічні навички професійного навчання». Особливість цієї події полягає в тому, що Максим – випускник НАУ 2011 року, який за дуже короткий період часу досяг крутого кар’єрного зростання і має успішний досвід роботи в різних сферах логістики.

    Максим поділився зі студентом своїми лайфхаками: як досягти успіху в логістиці, як розвивати загальні та професійні компетенції, як готувати себе до роботи в міжнародній компанії тощо.

Основний мессидж доповідача дуже простий - не гоніться за грошима, підвищуйте свою цінність як фахівця, який здатен вирішувати різні задачі, набувайте практичних навичок різними способами, і тоді успіх прийде неодмінно.  Відповідаючи на питання студентів, гість акцентував увагу на необхідності постійно займатися саморозвитком, вільно володіти іноземними мовами, бути мотивованим та цілеспрямованим, активно брати участь в різних університетських заходах. На питання щодо найбільш цікавої сфери діяльності в логістиці, відповів, що наразі це прогнозування і планування, але ця діяльність потребує аналітичних здібностей, математичних знань та вміння працювати з масивами даних з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних систем.

   Приємно було, що на запитання «Наскільки НАУ дає хорошу освіту», Максим відповів, що у ньому не було потреби отримувати інший диплом. Знання, які він отримав в НАУ, були достатніми для успішної кар’єри, а для професійного розвитку навчався на тренінгах і семінарах.

   Зустріч посприяла усвідомленню студентами специфіки роботи логіста, а ще — дала чудовий мотиваційний поштовх поглиблювати знання, розвивати фахові навички, наполегливо працювати та впевнено прямувати до омріяної професії!!!

            Студенти-першокурсники дуже вдячні за спілкування:

  - Зустріч була дуже корисною, мене вона вмотивувала ще більше вчитися, і не боятися ризикувати! Тетяна Абакіна

  - Корисні поради на що потрібно звернути увагу в навчанні, в майбутньому з вибором роботи. Анастасія Поліщук

  - Після спілкування з професіоналом, з'явилося ще більше мотивації вчитися, дізнаватися щось нове і розвиватися в сфері логістики. Марія Кордіяка

  - Лекція-зустріч мене дуже вразила, оскільки можна було безпосередньо поспілкуватися з людиною, яка досягла успіху і винести для себе певні уроки для подальшого навчання. Анна Хрущ


284 Views
Super User

Нас легко знайти

03058, Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1

Корпус 2, каб. 206

Телефон: +38(044) 406-78-41

web: http://ftml.nau.edu.ua/

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…