Cекція «Транспортні технології» в межах Науково-технічної конференції «Інноваційні технології»

26 листопада 2020


25 листопада 2020 року

 

На кафедрі Організації авіаційних перевезень Факультету транспорту, менеджменту і логістики було проведено секцію «Транспортні технології» в межах  Науково-технічної конференції студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених «Інноваційні технології»

Інституту новітніх технологій та лідерства

Національного авіаційного університету

   Метою зустрічі  постала нагальна проблема обговорення нових тенденцій розвитку «Інноваційних технологій» в авіа індустрії та перевезеннях пасажирів Участь у конференції прийняли 66 студентів кафедри ОАП ФТМЛ та шановні гості з інших факультетів НАУ.

   Для огляду були представлені 16 презентацій з цікавими доповідями (майже всі англійською мовою). Студенти та аспіранти мали змогу безпосередньо  дискутувати  з наступних тематик:

  • Безпеки польотів
  • Вирішення проблематики перевезень під час пандемії COVID -19
  • Транспорту майбутнього
  • Технології обслуговування повітряних кораблів в умовах пандемії
  • Удосконалення спецтранспорту аеропорту
  • Застосування БПЛА в різних галузях економіки
  • Оптимізації обслуговування пасажирів в аеропорту

Науково-педагогічний колектив , студенти та наукова спільнота  кафедри ОАП ФТМЛ мають за мету в подальшому брати  участь у майбутніх дискусіях стосовно проблематики авіаційних перевезень.

    За результатами секції «Транспортні технології» було опубліковано 55 тез доповідей у збірнику матеріалів конференції та розміщено на сайті ІНТЛ.

   У підсумку  роботи секції «Транспортні технології»- оргкомітетом секції було прийнято рішення про заохочення найкращих робіт студентства та нагородження дипломами -

I, II ,III ступеня. 
14231 Views
Super User

Нас легко знайти

03058, Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1

Корпус 2, каб. 206

Телефон: +38(044) 406-78-41

web: http://ftml.nau.edu.ua/

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…