Cекція «Транспортні технології» в межах Науково-технічної конференції «Інноваційні технології»

26 листопада 2020

25 листопада 2020 року

На кафедрі Організації авіаційних перевезень Факультету транспорту, менеджменту і логістики було проведено секцію «Транспортні технології» в межах  Науково-технічної конференції студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених «Інноваційні технології»

Інституту новітніх технологій та лідерства

Національного авіаційного університету

Метою зустрічі  постала нагальна проблема обговорення нових тенденцій розвитку «Інноваційних технологій» в авіа індустрії та перевезеннях пасажирів Участь у конференції прийняли 66 студентів кафедри ОАП ФТМЛ та шановні гості з інших факультетів НАУ.

Для огляду були представлені 16 презентацій з цікавими доповідями (майже всі англійською мовою). Студенти та аспіранти мали змогу безпосередньо  дискутувати  з наступних тематик:

• Безпеки польотів
  • Вирішення проблематики перевезень під час пандемії COVID -19
  • Транспорту майбутнього
  • Технології обслуговування повітряних кораблів в умовах пандемії
  • Удосконалення спецтранспорту аеропорту
  • Застосування БПЛА в різних галузях економіки
  • Оптимізації обслуговування пасажирів в аеропорту

Науково-педагогічний колектив , студенти та наукова спільнота  кафедри ОАП ФТМЛ мають за мету в подальшому брати  участь у майбутніх дискусіях стосовно проблематики авіаційних перевезень.

За результатами секції «Транспортні технології» було опубліковано 55 тез доповідей у збірнику матеріалів конференції та розміщено на сайті ІНТЛ.

У підсумку  роботи секції «Транспортні технології»- оргкомітетом секції було прийнято рішення про заохочення найкращих робіт студентства та нагородження дипломами -

I, II ,III ступеня.