Дистанційна форма навчання допомагає підтримувати традицію проведення гостьових лекцій на кафедрі логістики

07 грудня 2020

«Академічні навички професійного навчання» - дисципліна, яку вивчає перший курс у першому півріччі, направлена на формування умов для адаптації студентів до вузівського життя, ознайомлення їх з організацією навчального процесу і методикою навчання в університеті, профілем спеціальності та спеціалізації, перспективами майбутньої професійної діяльності.
   Запрошення успішних практикуючих логістів з гостьовими лекціями – один з ефективних, цікавих та мотивуючих методів навчання. Григорак Марія Юріївна, доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри логістики, висловлює щирі слова вдячності гостьовим лекторам, що прийняли її запрошення та зустрічалися зі студентами онлайн в рамках вивчення курсу (зауважимо, що чотири з п’яти спікерів – випускники НАУ):

Максиму Тіпухову – директору з прогнозування «Фоззі Групп» за чудову розповідь про секрети успіху в професії логіста і лайфхаки для ефективного  навчання (22  вересня 2020р.),

Олександрі Дідур – провідному фахівцю з продуктових інновацій компанії «GSK» про специфіку логістичної діяльності в міжнародних компаніях «Інстар Логістик», «Нестле», «Кнауф Україна», «Нокіа» та кар’єрні траєкторії (21 жовтня 2020р.),

Вячеславу Еркесу – співзасновнику і співвласнику промислової компанії «TPBS» про специфіку виробничої логістики і свій досвід директора з логістики виробничих компаній «Укрпродукт», «Сармат» та «CENTRAVIS PRODUCTION UKRAINE» (28 жовтня 2020р.),

Віктору Войцехівському – комерційному директору компанії «E-tickets» про специфіку роботи в авіаційній сфері (18 листопада 2020р.),

Всеволоду Великодному – проектному менеджеру компанії «5PL LLC» про специфіку залізничного транспорту і особливості роботи «Укрзалізниці» (25 жовтня 2020р.).

На глибоке переконання Марії Юріївни Григорак, знання і досвід наших гостей стануть, а також їх історії професійного успіху надихнуть вас на успішне навчання та активну пізнавальну діяльність в стінах НАУ.

Максим Тіпухов

Олександра Дідур