Вітаємо Мостенську Тетяну Леонідівну з обранням на посаду декана Факультету транспорту, менеджменту і логістики!

17 березня 2021

16 березня 2021 року на Факультеті транспорту, менеджменту і логістики Національного авіаційного університету відбулася Конференція трудового колективу. Учасниками Конференції трудового колективу стали 49 із 54 делегатів. Головою конференції була обрана завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств, д.е.н., професор Кириленко Оксана Миколаївна, секретарем – заступник декана, к.е.н. Передерій Надія Миколаївна.

Конференція проходила за участі ректора Національного авіаційного університету, д.т.н., професора Луцького Максима Георгійовича і начальника управління кадрів та документообігу Бондарчука Сергія Миколайовича.

До складу Лічильної комісії увійшли: Шевченко Ірина Вікторівна, к.е.н., доцент кафедри вищої математики, Висоцька Ірина Іванівна, к.е.н., доцент кафедри організації авіаційних перевезень, Гармаш Олег Миколайович, к.е.н., доцент кафедри логістики.

До колективу Факультету транспорту, менеджменту і логістики з вітальним словом звернувся ректор НАУ Луцький Максим Георгійович. Начальник управління кадрів та документообігу НАУ Бондарчук Сергій Миколайович ознайомив присутніх з рекомендацією ректора НАУ стосовно кандидатури на посаду декана факультету Мостенської Тетяни Леонідівни, д.е.н., професора.

Мостенська Тетяна Леонідівна презентувала концепцію розвитку факультету.

Конференцією трудовим колективом факультету було одноголосно підтримано пропозицію ректора Національного авіаційного університету прообрання деканом факультету транспорту, менеджменту і логістики доктора економічних наук, професора Мостенської Тетяни Леонідівни на період 2021-2026 рр.

Latest from  Super User