Гостьова лекція для логістів-першокурсників від компанії ХАСКІ

24 березня 2021

   Кафедра логістики ФТМЛ НАУ продовжує цикл впровадження інноваційних форм організації навчального процесу для своїх студентів, що є можливим завдяки плідному партнерству кафедри з логістичними компаніями.

   23.03.2021 для студентів 1-го курсу освітніх програм «Логістика» та «Авіаційна логістика» в межах курсу «Основи логістики та управління ланцюгами постачання» професором кафедри логістики НАУ Смерічевською С.В. та виконавчим директором компанії ХАСКІ, яка спеціалізується на аутсорсингу персоналу, було організовано та проведено лекцію в інноваційному форматі з поєднаннями елементів бінарного заняття та гостьової лекції. В межах розгляду теми «Логістична організація складських процесів»  перед студентами з цікавою доповіддю та презентацією «Аутсорсинг складського персоналу» виступив  виконавчий директор компанії ХАСКІ Олексій Ящук.

   
   Олексій досить доступно та наглядово продемонстрував студентам різницю між поняттями аутсорсинг, аустаффінг і лізинг персоналу, на конкретних прикладах довів доцільність і фінансові вигоди від використання аутсорсинга складського персонала дистрибьютерами.

   Олексій Ящук, відповідаючи на запитання студентів, поділився своєю історією успіху, дав конкретні рекомендації студентам щодо формування певних компетенцій, які є принципово важливими для майбутніх успішних менеджерів в сфері логістики.

Лекція від Олексія Ящука та його відповіді на запитання студентів, за  словами самих студентів, стала гарним мотиваційним фактором для особистого та професійного розвитку майбутніх фахівців.


   На 25.03.2021 запланована наступна лекція від компанії ХАСКІ, але вже для студентів четвертого курсу освітньої програми «Логістика» в межах викладання  дисципліни «Планування логістичної діяльності».

   Кафедра логістики ФТМЛ НАУ та студенти-першокурсники п’яти академічних груп  освітніх програм «Логістика» та «Авіаційна логістика» висловлюють щирі слова подяки директору компанії ХАСКІ Ящуку Олексію за готовність  ділитися своїми знаннями та своїм практичним досвідом з тими, хто  обрав для себе професію логіста та  лише починає свій шлях у напрямку формування своїх професійних компетенцій.

53 Views
Super User

Latest from  Super User

Нас легко знайти

03058, Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1

Корпус 2, каб. 206

Телефон: +38(044) 406-78-41

web: http://ftml.nau.edu.ua/

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…