Вітаємо переможців конкурсу «Найкраща академічна група ФТМЛ»!

29 березня 2021

На факультеті відбувся конкурс на визначення найкращої академічної групи, основними критеріями вибору в якому були академічна успішність студентів, плоди їх наукової діяльності (участі у науково-практичних конференціях, конкурсах,  тренінгах), культурно-громадському/творчому житті (художня самодіяльність, тематичні вечори, екскурсії) та спортивна активність (відвідування спортивних секцій, участь у змаганнях).  Комісія розглянула анкети претендентів та прийняла рішення:

І місце – група ЛГ-321Ба (ОПП «Логістика», англомовний проєкт)

ІІ місце – група ЗД-206Ба (ОПП «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», англомовний проєкт)

ІІІ місце – поділили між собою дві академічні групи: ЛГ-211Ба (ОПП «Логістика», англомовний проєкт) та ОП-403Ба (ОПП «Організація перевезень та управління на транспорті (повітряному)», англомовний проєкт)

Вітаємо переможців! Дякуємо за їхній внесок в наукове, культурне, громадське та спортивне життя факультету та університету! Бажаємо наснаги на майбутні звершення, сил досягати найамбітніших цілей та зробити своє студентські роки яскравими, позитивними та незабутніми!

І місце – група ЛГ-321Ба

ІІ місце – група ЗД-206Ба