Вітаємо переможців конкурсу «Найкраща академічна група ФТМЛ»!

29 березня 2021

    На факультеті відбувся конкурс на визначення найкращої академічної групи, основними критеріями вибору в якому були академічна успішність студентів, плоди їх наукової діяльності (участі у науково-практичних конференціях, конкурсах,  тренінгах), культурно-громадському/творчому житті (художня самодіяльність, тематичні вечори, екскурсії) та спортивна активність (відвідування спортивних секцій, участь у змаганнях).  Комісія розглянула анкети претендентів та прийняла рішення:

    І місце – група ЛГ-321Ба (ОПП «Логістика», англомовний проєкт)

    ІІ місце – група ЗД-206Ба (ОПП «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», англомовний проєкт)

  ІІІ місце – поділили між собою дві академічні групи: ЛГ-211Ба (ОПП «Логістика», англомовний проєкт) та ОП-403Ба (ОПП «Організація перевезень та управління на транспорті (повітряному)», англомовний проєкт)

   Вітаємо переможців! Дякуємо за їхній внесок в наукове, культурне, громадське та спортивне життя факультету та університету! Бажаємо наснаги на майбутні звершення, сил досягати найамбітніших цілей та зробити своє студентські роки яскравими, позитивними та незабутніми!

 І місце – група ЛГ-321Ба


ІІ місце – група ЗД-206Ба

ІІІ місце – ЛГ-211Ба та ОП-403Ба 

206 Views
Super User

Latest from  Super User

Нас легко знайти

03058, Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1

Корпус 2, каб. 206

Телефон: +38(044) 406-78-41

web: http://ftml.nau.edu.ua/

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…