Вітаємо Юлію Курсенко з перемогою у ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу «Транспортні системи. Логістика»

06 квітня 2021

Перше місце наше!

Щиро вітаємо Юлію Курсенко, студентку 424-ЛГ групи, та її наукового керівника старшого викладача кафедри логістики Воловик Олену Іванівну з перемогою у ІІ-му турі   Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в  галузі знань «Транспортні системи. Логістика» серед студентів закладів вищої освіти III-IV рівнів акредитації, фінал якого відбувся 2 квітня 2021 р. в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова. Наукова робота на тему «Взаємовпливи маркетингової та логістичної діяльності підприємства» набрала 114,4 бала у сукупному рейтингу і зайняла одне з чотирьох перших місць.

Кафедра логістики та факультет транспорту, менеджменту та логістики  гордяться студенткою-переможницею та її науковим керівником! Бажаємо успіхів,  не зупинятись на досягнутому і подальших наукових здобутків!

Latest from  Super User