Вітаємо студентів кафедри організації авіаційних перевезень факультету транспорту, менеджменту і логістики - переможців Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт!

04 червня 2021

Студенти факультету транспорту, менеджменту і логістики -  переможці Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 275 «Транспортні технології (за видами)»

27 травня 2021 року  відбувся  Міжнародний конкурс студентських наукових робіт у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського. В онлайн-режимі відбулась підсумкова науково-практична конференція ІІ етапу ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 275 «Транспортні технології (за видами)».

На конкурс було подано 29 робіт із 13 вищих навчальних закладів України та закордонних ВНЗ. За результатами рецензування і підсумкової науково-практичної конференції Галузева конкурсна комісія визначила переможців конкурсу та нагородила Дипломом І ступеня  за  напрямом «Транспортні технології»  студентів кафедри організації авіаційних перевезень  факультету транспорту, менеджменту і логістики НАУ:

Глущенка Микиту Володимировича

Chenfang Huang,

які блискуче презентували власне наукове дослідження на тему: «Organization of international cargo delivery in the digital economy», науковий керівник Шевченко Юлія Вікторівна, к.е.н., доцент.

Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших наукових звершень!