Вебінар комерційного директора компанії EASYLINKZ Андрія Павленка для студентів та викладачів ФТМЛ

18 червня 2021

10 червня 2021 року на Факультеті транспорту, менеджменту і логістики було проведено вебінар, організаторами якого виступили кафедра організації авіаційних перевезень та компанія Easylinkz. Спікером зустрічі був комерційний директор компанії EASYLINKZ Андрій Павленко, який виступив з доповіддю на тему «Сучасні системи дистрибуції та продажу пасажирських авіаперевезень».

Тема зустрічі викликала значне зацікавлення та знайшла активний відгук серед учасників вебінару.Під час вебінару були обговорені такі аспекти, як:

• Витрати і доходи авіакомпаній.
  • LCC і FullService перевізники - межі розмиті, але принципи незмінні.
  • Пропорційна структура витрат.
  • Продажі з точки зору управління статтями витрат.
  • Залежність доходів авіакомпаній від продажу місць, додаткових послуг, вантажів, реклами.
  • Сучасні стратегії зростання продажів авіаквитків. Завдання - продати максимальну кількість місць у правильний момент за максимальною вартістю.
  • Сучасні стратегії та технології управління доходами авіакомпаній.
  • Методи зберігання ресурсів авіакомпаній.
  • Канали дистрибуції: прямі і непрямі,onlineтаoffline.
  • Глобальні системи дистрибуції.
  • NDC, пов’язані технології та їх розвиток.

Науково-педагогічний колектив кафедри організації авіаційних перевезень, студенти та гості зустрічі висловлюють подяку Андрію Павленку, який люб’язно відгукнувся на запрошення та поділився з учасниками вебінару цікавою та корисною інформацією.