Print this page

Вручення дипломів бакалаврам ФТМЛ

14 липня 2021

    12 липня 2021 року в актовій залі Національного авіаційного університету відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврів випускникам Факультету транспорту, менеджменту і логістики.

    Дипломи отримали 169 студентів, що навчалися за спеціальностями 073 «Менеджмент» та 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)», з них 58 одержали сертифікати, які підтверджують проходження навчання англійською мовою. Слід зазначити, що 16 випускників отримали дипломи з відзнакою.

    Урочиста церемонія почалася з вітального слова декана ФТМЛ, д.е.н, професора Мостенської Тетяни Леонідівни. Вона привітала випускників та їх батьків з важливою подією у їх житті, побажала подальшого творчого розвитку, стрімких професійних злетів та досягнення заповітних мрій.

    Для привітання випускників та вручення дипломів були запрошені: завідувач кафедри організації авіаційних перевезень, д.т.н., с.н.п. Шевчук Дмитро Олегович,  завідувач кафедри організації авіаційних робіт і послуг, д.е.н., проф. Разумова Катерина Миколаївна, завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств, д.е.н., проф. Кириленко Оксана Миколаївна, в.о. завідувача кафедри логістики к.е.н., проф. Матвєєв  В’ячеслав Васильович.

    Від наставників академічних груп студентів привітала кандидат економічних наук, доцент Остапенко Тетяна Геннадіївна.

    Випускники Нініч Вероніка та Деспотулі Маргарита щиро подякували викладачам за їх працю, знання, толерантність, терпіння.

    Отримавши дипломи, студенти не стримували емоцій. Радість, смуток, надії, сподівання панували в актовій залі. Фінальна крапка – колективне фото.  Конфедератки злітали до стелі…

    Адміністрація ФТМЛ приєднується до всіх привітань та  бажає студентам творчих успіхів і процвітання, стрімкого кар’єрного зростання та реалізації найсміливіших планів. Сподіваємось, що наші випускники бакалаврату пов’язують своє подальше професійне становлення з навчанням у магістратурі саме з нашим факультетом.








441 Views
Super User

Latest from  Super User

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…