Доцента кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності НАУ Звонарьова Кирила Олеговича призначено Президентом авіакомпанії МАУ

20 вересня 2022

Щиро вітаємо випускника Національного авіаційного університету, доцента кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності НАУ Звонарьова Кирила Олеговича з призначенням Президентом авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України». За  його плечами  понад 25 років управлінського досвіду на керівних посадах у вітчизняних та міжнародних компаніях, в тому числі останні 8 років – заступник Генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт Бориспіль».

Призначення Президентом авіакомпанії «МАУ» є свідченням визнання високого особистого професіоналізму, досвіду, реальних результатів та активної громадянської позиції.

Нехай таланить Вам, дорогий Кириле Олеговичу, на однодумців, а Ваші досвід і мудрість допоможуть досягти нових висот провідній авіакомпанії України!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчої наснаги, нових злетів і перемог!

З найкращими побажаннями
колектив Національного авіаційного університету