Вересневі вебінари кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств

05 жовтня 2022

У вересні 2022 року кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств було проведено 2 вебінари: за участі Ірини Магалецької, керівника навчального центру мережі Reikartz Hotel Group (для студентів з Узбекістану), та Олега Бондаря, керуючого партнера ECOVIS Бондар та Бондар.

Спікерами було представлено змістовні доповіді та запрошено учасників до відкритої дискусії  щодо таких питань як “Ефективний менеджмент: хто такий керівник в міжнародній компанії”, як досягти успіху в житті та в своїй професії, як досягати поставлених цілей та ін.

В ході жвавих дискусій учасники вебінарів отримали відповіді на свої питання, дізналися багато цікавої інформації, отримали корисні контакти.