Засідання Вченої ради Факультету транспорту менеджменту і логістики Національного авіаційного університету від 16.01.2023

18 січня 2023

16 січня 2023 року відбулося засідання Вченої ради Факультету транспорту менеджменту і логістики Національного авіаційного університету.

На засіданні заслухали звіт завідувача кафедри вищої математики д.т.н., професора Ластівки І. О. про діяльність та перспективи розвитку кафедри вищої математики. Члени Вченої ради дали позитивну оцінку діяльності кафедри вищої математики за 2022 рік.

Заступників декана Данілова Е. І. та Багрій М. М. виступили з доповіддю про підсумки зимової екзаменаційної сесії студентів 1 курсів 2022-2023 н.р. Сесію проходило 276 студентів 1 курс ОС Бакалавр (в т. ч. 3 іноземні студенти) та 134 студентів 1 курсу ОС Магістр (в т. ч. 2 іноземних студентів). Відраховано 2 студентів 1 курсу ОС Бакалавр та 21 студент 2, 3, 4 курсів (з них 7 – бюджетної форми фінансування навчання) за невиконання індивідуального плану. Триває період ліквідації академічних заборгованостей студентами 1 курсу ОС Бакалавр та ОС Магістр.

На засіданні Вченої ради обговорили діяльність Ради роботодавців ФТМЛ та ухвалили провести засідання 19.01.2023 об 11.00.

Голова НМРР Шевченко І. В. доповіла про виконання план-графіку підвищення кваліфікації (стажування) НПП ФТМЛ у 1-му семестрі 2022-2023 н.р. Згідно з план-графіком підвищення кваліфікації (стажування) НПП ФТМЛ у 1 семестрі 2022-2023 н.р. заплановано у 7 НПП (4 НПП – по кафедрі  організації авіаційних перевезень, 3 НПП – по кафедрі вищої математики, перенесено на 2-й семестр). Інші викладачі виконали план підвищення кваліфікації та оформили відповідні звіти. Позапланово підвищили кваліфікацію ще 29 викладачів факультету (1 – по кафедрі  організації авіаційних перевезень; 11 – по кафедрі організації авіаційних робіт та послуг; 8 – по кафедрі вищої математики; 3 – по кафедрі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств; 6 – по кафедрі логістики).

Загалом по факультету підвищення кваліфікації (стажування) пройшло 33 НПП в 29 місцях (у тому числі у 5-ти іноземних закладах) проходження підвищення кваліфікації (стажування), зокрема, в авіакомпаніях,  в закладах освіти та наукових установах, науково-методичних курсах, конференціях, тренінгах, вебінарах тощо. Усі проходження підвищення кваліфікації підтверджені відповідними звітами, дипломами, свідоцтвами та сертифікатами.

Вчена рада прийняла рішення вважати, що план-графік підвищення кваліфікації (стажування) НПП ФТМЛ у 1-му семестрі 2022-2023 н.р. в цілому виконаний.

Також, голова НМРР Шевченко І.В. розповіла про виконання плану науково-методичних видань ФТМЛ у 1-му семестрі 2022-2023 н.р. Згідно з Планом підготовки рукописів навчальної літератури в 2022-2023 н.р. на 1 семестр заплановано 8 рукописів. З них на 1 рукопис перенесено на березень 2023 р. (службова), інші 7 пройшли узгодження на НМРР ФТМЛ і подані до НМР НАУ. Ще 4 рукописів  плану 2021-2022 вийшли з друку. Позапланово підготовлено та надруковано 1 підручник. Разом по факультету підготовлено 12 рукописів. На засіданні ухвалили рішення вважати план підготовки рукописів навчальної літератури по факультету у 1 семестрі 2022-2023 н.р в цілому виконаний.

На засіданні було прийнято рішення про перейменування лабораторії «Моделювання транспортних систем та процесів» кафедри організації авіаційних перевезень в навчально-наукову лабораторію «Моделювання транспортних систем та процесів».

Також, заступник декана ФТМЛ Передерій Н. М. розповіла про результати анкетування студентів ФТМЛ у грудні місяці.