Зустріч декана факультету транспорту, менеджменту і логістики НАУ із наставниками та старостами академічних груп 18.01.2023

20 січня 2023

18 січня 2023 року відбулася зустріч декана Факультету транспорту, менеджменту і логістики (ФТМЛ) Національного авіаційного університету, д.е.н., професора Тетяни Мостенської з наставниками та старостами академічних груп факультету. До зустрічі також доєднались заступники декана Данілова Ельвіра Ігорівна, Багрій Марія Михайлівна та Передерій Надія Миколаївна, які передали студентам актуальну інформацію щодо особливостей нарахування стипендій за результатами успішності у  1 семестрі 2022-2023 навчального року, початку парного семестру та особливостей організації навчального процесу  у весняному семестрі.

Під час зустріч були підняті питання результатів заліково-екзаменаційної сесії у осінньому семестрі 2022-2023 н.р. та представлення рейтингів успішності для призначення академічних стипендій для студентів 1-4 курсів ОС Бакалавр та 1 курсу ОС Магістр за спеціальностями 073 «Менеджмент» та 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)», затверджених Стипендіальною комісією ФТМЛ. Також, було представлено результати моніторингу організації навчального процесу і потреб студентів факультету, за результатами щомісячного анкетування.

Студентів інформували, що відповідно до наказу ректора НАУ М.Г. Луцького навчальний процес буде розпочато 01.02.2023 за розкладом 1 тижня. Формат навчання: дистанційний у синхронно/асинхронному режимі. Розклад занять -  на сайті факультету (в розділі "Студенту"). Коди для приєднання до класів дисциплін будуть розміщені також на сайті факультету (в розділі "Студенту") до початку навчального процесу.

Наставники та старости академічних груп мали можливість задати питання та отримати ґрунтовні відповіді. Такі зустрічі з адміністрацією факультету проводяться регулярно.

Мостенська Тетяна Леонідівна поспілкувалася із наставниками та старостами академічних груп, подякувала їм за активну співпрацю з адміністрацією факультету та побажала всім витривалості, натхнення, мирного неба та швидкої перемоги України.