Зустріч з роботодавцем для студентів Факультету транспорту, менеджменту та логістики

Сьогодні студенти мали неймовірну можливість зустрітися з представником компанії Промтехсервіс груп. Захід був надзвичайно захоплюючим і пізнавальним. Роботодавець поділився своїм досвідом і відповідав на запитання студентів щодо кар’єрних можливостей у їхній обраній галузі.

Студенти мали можливість дізнатися більше про поточні тренди в промисловості, вимоги роботодавців та навички, які їм потрібно розвивати, щоб бути конкурентоспроможними на ринку праці. Вони отримали цінні поради та рекомендації щодо розробки свого професійного портфоліо та побудови успішної кар’єри.

Зустріч з роботодавцем стала джерелом натхнення для студентів, мотивуючи їх працювати над своїми навичками та розвиватися в обраній сфері. Вони залишилися зарядженими енергією та впевненістю, що мають потенціал досягти великих успіхів.

Ця зустріч є частиною нашої місії підготувати студентів до викликів сучасного ринку праці та забезпечити їм можливості зростання. Ми вдячні роботодавцю за час і знання, якими він поділився з нашими студентами.