Умови вступу на факультет транспорту, менеджменту і логістики НАУ  До участі у конкурсі для вступу на освітні програми спеціальностей факультету транспорту, менеджменту і логістики допускаються всі особи, які перелічені в Умовах вступу 2022  (п. ІІ) та Правилах прийому до Національного авіаційного університету у 2022 році.

   Абітурієнтам потрібно у терміни, що вказані  у Правилах прийому до Національного авіаційного університету у 2022 році підготувати та здати до приймальної комісії документи, що наведені нижче.

 

УВАГА:

На кафедрі військової підготовки НАУ здійснюється підготовка офіцерів запасу Збройних Сил України.

На час навчання студенти отримують відстрочку від призову до Збройних сил України.


ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ:

 1. Документ державного зразка про раніше здобутий освітній рівень (свідоцтво або атестат), на основі якого здійснюється вступ, і додаток  до нього  (Оригінали+ по 2 шт .копій);
 2. Сертифікат (сертифікати, якщо їх декілька за різні роки) зовнішнього незалежного оцінювання (Оригінал+2 копії); виданий у 2019, 2020, 2021 або 2022 році (сертифікат ЗНО з іноземної мови тільки 2020, 2021, 2022 років)
 3. Інформаційна картка (з балами ЗНО) (2 копії);
 4. Копія документа, що посвідчує особу – Паспорт з Витягом з Єдиного Державного демографічного реєстру щодо реєстрації (4 шт., 6 шт. – для тих хто планує проживати в гуртожитку);
 5. Копія ідентифікаційного коду (4 шт., 6 шт. – для тих хто планує проживати в гуртожитку);
 6. Медична довідка форми О-086 (У-086) (оригінал (для тих хто планує проживати в гуртожитку)  + 2 копії);
 7. Кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см – 4 шт (6 шт. – для тих хто планує проживати в гуртожитку).
 8. Військовий квиток або тимчасове посвідчення (замість військового квитка) – для військовозобов’язаних; посвідчення про приписку до призовної дільниці – для призовників  (2  копії).
 9. Копія свідоцтва про народження (3 шт.) – для специфічних ситуацій (зміни прізвищ), а також для категорій вступників, які мають право на спеціальні умови участі у конкурсі (див.п.10, п.11);
 10. Документи які надають право для вступу поза конкурсом або на першочергове зарахування (за результатами вступних іспитів на основі повної загальної середньої освіти, зарахування за співбесідою) оригінал+2 копії
 11. Документи, які підтверджують право вступника на спеціальні умови участі у конкурсі (зарахування за квотами-1, квотами-2, квотами-3  або квотами-4, діти учасників АТО та ін. Перелік на сайті МОНУ) – оригінал + 2 копії.
 12. Абітурієнтам, які претендують на здобуття сільського коефіцієнту потрібна копія додатку 13 до Правил реєстрації місця проживання


Примітка: при подачі копій обов’язкова наявність оригіналів документів; оригінали документів при участі в конкурсі подаються вступником лише один раз (виконання вимог до зарахування).

В рамках спрощеної вступної кампанії 2022 для вступу на контракт, а також для вступу на творчі спеціальності та в деяких інших ситуаціях потрібно буде написати мотиваційний лист.
Поради до написання мотиваційного листа за посиланням: Мотиваційний лист: загальні поради, вимоги і структура

ПОЯСНЕННЯ та ПОРАДИ до переліку документів для вступу.

 • НЕ ХВИЛЮЙТЕСЬ у разі забуття якогось документа – МИ легко здійснюємо обмін в Вайбері та Інстаграмі.
 • НЕ ПЕРЕЙМАЙТЕСЯ відсутністю, чи нестачею якихось копій – МИ радо Вам допоможемо.
 • НЕ ЗАБУВАЙТЕ – сучасний паспорт включає в себе не тільки ID-картку (2 сторони), а також Витяг з Єдиного реєстру – для усіх потрібні копії.
 • «При подачі копій оригінали пред'являються обов‘язково» - потрібно мати при собі всі оригінали особливо чоловікам (військові документи), та абітурієнтам які мають право, або претендують на спеціальні умови вступу.

Особливості вступу 2022 ПРЕЗЕНТАЦІЯ


Контакти відбіркової комісії ФТМЛ


Слідкуйте за оновленнями сторінки,

можливі зміни!   Нас легко знайти

03058, Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1

Корпус 2, каб. 206

Телефон: +38(044) 406-78-41

web: http://ftml.nau.edu.ua/

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…