Меню проекта Katamaran

Головне меню

Кафедри ФТМЛ

Запрошуємо на навчання за програмою двох дипломів

“The Comprehensive Joint Master Studies in Logistics Programme” (project No PPI/KAT/ZO2O/1/00012)

З 01.09 2021 стартує навчання українських і польських студентів, які протягом 2 років будуть учасниками проєкту  “The Comprehensive Joint Master Studies in Logistics Programme” (project No PPI/KAT/ZO2O/1/00012/ «Катамаран – комплексне об’єднання магістерських досліджень у сфері логістики». Проєкт фінансується Соціальним фондом Європейського Союзу у рамках Оперативної програми «Knowledge Education Development».

Учасниками проекту виступають Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві (Польща) та Національний авіаційний університет. Університети-партнери орієнтовані на впровадження останніх тенденцій та методів навчання в освітній процес.

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві (Польща) має більше ніж 20 річну історію. За одним із найбільш престижних освітніх рейтингів Польщі «Perpektywy 2020» Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві визнаний найкращим університетом логістики в країні.

Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві має найвищі рейтингові оцінки  у таких площинах діяльності як: надання переваги роботодавцями, найкращий кваліфікований науковий персонал, ефективність отримання зовнішнього фінансування для досліджень та міжнародна співпраця.

До навчального  процесу, крім викладачів університетів,  будуть активно  залучатись топ-менеджери провідних логістичних компаній, науковці та підприємці. Це дасть можливість набути учасникам проєкту спеціальні знання для опанування фаху.

Проєкт спрямований на впровадження в освітній процес знань, що дозволять випускникам набути фахові компетентності відповідно до вимог роботодавців та відчувати себе конкурентоспроможними на ринку праці.

ПОВНЕ ФІНАНСУВАННЯ ПРОГРАМИ ДВОХ ДИПЛОМІВ

В рамках проекту „Logistyczne wspólne studia II stopnia – комплексні спільні магістерські дослідження з логістики” Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві (Польща) та Національний авіаційний університет (Київ, Україна) розробили та адаптували свої освітні програми до вимог роботодавців та ринку праці, що динамічно розвивається. Проєкт спрямований на просування освіти у професіях логістичної галузі, використовуючи новітні технології у навчанні

Про партнерів проєкту

Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві існує 20 років. Пріоритетом університету є постійна турбота щодо якості викладання та спрямованість на високу якість освіти, що відповідає найвищим європейським стандартам.

Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві – найкращий університет логістики у Польщі, за версією “Perspektywy” Ranking в 2020, 2019, 2018…

Висока позиція у рейтингу підтверджує впровадження університетом освіти відповідно до сучасних академічних стандартів, а також високу якість навчання, що дає можливість визначити університет як лідера на ринку вищої освіти ЄС.

Національний авіаційний університет (НАУ) в Києві, є провідним авіаційним університетом у світі, що надає освітні послуги у найперспективніших галузях, орієнтуючись на спеціальності, які будуть конкурентоспроможними у майбутньому. 

У даний час НАУ навчає 25 тисяч студентів з більш ніж 55 країн світу. З 1999 року університет впроваджує навчальну програму також англійською мовою. 

Кафедра логістики НАУ – перша в Україні, що розпочала підготовку фахівців з логістики. Кафедри логістики співпрацює з європейськими університетами, впроваджуючи у навчання   світовий досвід професійної підготовки персоналу в галузі логістики.

Організація навчання

Навчання розпочнеться у 2021/2022 навчальному році та буде проводитись англійською мовою.

У навчанні зможуть прийняти участь  20 кандидатів (5 з Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві та 15 з Національного авіаційного університету), які хочуть підвищити свою кваліфікацію та отримати два дипломи про закінчення навчання ОС «Магістр» у сфері логістики.

Навчання триває 4 семестри.

Заняття на першому курсі навчання проводяться у Національному авіаційному університеті (Україна), а другий рік навчання – у Міжнародному університеті логістики і транспорту у Вроцлаві.

Програма навчання включає додаткові дисципліни за вибором:
I рік навчання – 6 предметів,
II рік навчання – 5 предметів.

Пропозиція адресована кандидатам, які закінчили навчання на першому циклі: бакалавр або інженер.

Доцільно знати

Унікальна програма другого циклу комплексних спільних магістерських студій з логістики (ОС «Магістр») розроблена Міжнародним університетом логістики і транспорту у Вроцлаві та Національним авіаційним університетом з урахуванням найсучасніших тенденцій та методів освіти, яка буде використана під час впровадження у навчальний процес.

Програма спрямована на інтернаціоналізацію навчання та зростання потенціалу обох університетів, завдяки чому студенти отримують можливість навчатися у полікультурному академічному середовищі.

Безкоштовне навчання та стипендії для студентів у Польщі.

Отримання двох дипломів про закінчення навчання англійською мовою

Сертифіковані, спеціалізовані тренінги

Управління ланцюгами поставок - зовнішнє навчання + сертифікат, навчання Anylogic та TransEdu IT, а також тематичні дослідження з бізнесом

Навчальна практика у авторитетних компаніях у сфері логістики

Школа вихідних - подорожі по Нижній Сілезії

Інтеграція та міжкультурне навчання

Безкоштовне навчання та стипендії для студентів – можливість навчання на безкоштовних та гарантованих стипендіях у розмірі:
1500 злотих нетто / місяць для студентів IULT у Вроцлаві під час їх перебування в Києві,
2000 злотих нетто / місяць для студентів НАУ під час перебування у Вроцлаві.

Витрати, пов’язані з прибуттям, страхуванням, отриманням візи та поверненням до країни, підлягають відшкодуванню в розмірі до 1000 злотих.

Гарантія отримання спільного диплома про закінчення навчання англійською мовою – випускники отримують спільний диплом про закінчення навчання на ОС «Магістр» англійською мовою, визнаний роботодавцями у логістичній сфері. Умовою отримання дипломів є здача всіх предметів, проходження практики та захист кваліфікаційної роботи.

Сертифіковане, спеціалізоване навчання

набуття додаткових навичок та кваліфікації

Управління ланцюгами поставок – тренінг, який дозволить студентам засвоїти правила підвищення гнучкості ланцюга поставок та дізнатися про можливості новітніх логістичних технологій, що використовуються для скорочення часу логістичних операцій, вивчити принципи управління ланцюгами поставок, а також правила визначення рівнів запасів.

AnyLogic це багатофункціональний пакет моделювання, який побудований на використанні трьох методів: системної динаміки, дискретного моделювання та багатоагентного моделювання. Універсальність AnyLogic  є унікальною на ринку програмного забезпечення такого типу.

TransEdu – це програма, яка дозволяє студентам відчувати себе власником транспортної компанії. Це платформа, яка дозволяє обмінюватися інформацією, гарантуючи доставку вантажу та вчасне здійснення оплати. 

Під час занять учні мають змогу відчути процеси, які відображають щоденну роботу. Цей інструмент використовується фахівцями по всій Європі.

Навчальні візити – можливість відвідати штаб-квартиру чи філію компанії та дізнатися про її внутрішню структуру. 
Студенти дізнаються про практичні аспекти функціонування логістичних центрів, новітні технології та інструменти, що використовуються в логістиці.

Школа вихідних – заходи вихідного дня освітнього характеру, спрямовані на зміцнення стосунків між студентами, а також на презентацію туристичних визначних пам’яток Нижньої Сілезії. 

Інтеграційні та міжкультурні тренінги – вправи, які враховують аспекти історії, літератури, пам’яток та культури обох країн.

Контакти

координаторів проекту та адміністрації факультету

Декан факультету

Мостенська Тетяна Леонідівна
Телефон: +38(044) 406-68-22
ftml@npp.nau.edu.ua

Завідувач кафедри логістики

Смерічевська Світлана Василівна
Телефон: +38 (044) 406-78-22