Меню кафедри

Кафедри ФТМЛ

Кафедра Логістики факультету транспорту, менеджменту і логістики НАУ

 

Шановні відвідувачі сайту,
дорогі абітурієнти
, колеги, партнери!

Колектив кафедри логістики щиро вітає Вас на сторінках нашого сайту і запрошує на навчання та до співпраці.

 

Кафедра логістики Національного авіаційного університету  першою в Україні розпочала підготовку фахівців для сфери  логістики та управління ланцюгами постачання, пройшла тернистий шлях визнання стратегічної ролі логістики для національної економіки  і вже 20 років залишається флагманом логістичної освіти в Україні.

Наші освітньо-професійні програми сформовані з урахуванням інноваційних трендів розвитку логістики у світі і сучасних  потреб ринку праці.

Кафедра логістики НАУ пишається армією своїх випускників, у числі яких засновники та керівники успішних транспортно-логістичних компаній, а також ТОП-менеджери та провідні фахівці з логістики та управління ланцюгами постачання у вітчизняних і міжнародних компаній різних секторів економіки.

Стратегічна роль логістики сьогодні вже ні в  кого не викликає сумнівів. Перемога України у війні за свою незалежність і свободу залежить від логістики. Логістика сьогодні – це сучасна концепція ефективного менеджменту, це фактор конкурентоспроможності як для окремого підприємства, галузі, так і для національної економіки в цілому. 

 Логістика – це фактор успіху і незалежності України. Логістичне мислення – залог успіху кожної особистості.

Кафедра логістики НАУ пропонує та забезпечує реалізацію 4-х освітньо-професійних програм:

на бакалаврському рівні вищої освіти :

    • ОПП «Логістика»;
    • ОПП «Авіаційна логістика»

на магістерському рівні вищої освіти :

    • ОПП «Логістика»
    • ОПП «Глобальна логістика та управління ланцюгам постачання».

Освітньо-професійні програми розроблено з урахуванням вимог Стандарту Європейської логістичної асоціації до підготовки фахівців для сфери логістики та управління ланцюгами постачання.

Ми активно долучаємо до організації навчального процесу представників логістичного бізнесу, що дозволяє забезпечити реалізацію практико-орієнтирієнтовного підходу до навчання.

Логіст – стратегічно важлива, престижна та  перспективна професія!

Запрошуємо Вас  на навчання, до співпраці та партнерства!

Приєднуйтеся до нашої логістичної родини, щоб разом формувати армію конкурентоспроможних  і прогресивних фахівців в сфері логістики та управління ланцюгами постачання, від яких залежатиме  успіх реалізації самих амбітних проєктів відбудови економіки України.

 

Успіхів вам, творчого натхнення, наполегливості  та сміливості
на шляху досягнення мрій!
Перемоги та миру нашій країні!

Слава Україні!

З повагою,
в.о.завідувача кафедри, 
доктор економічних наук, професор
Смерічевська Світлана Василівна