Студентська наукова конференція в контексті навчальної дисципліни «Логістична інфраструктура»

29 травня 2023 року на факультеті транспорту, менеджменту і логістики відбулась студентська наукова онлайн-конференція у рамках науково-дослідного гуртка кафедри логістики для студентів 2 курсу «Логістична інфраструктура і товарознавство як базові засади управління логістичними потоками в умовах сталого розвитку» (координатори: професор Гриценко С.І., доцент Костюченко Л.В.).

На конференції «Оцінка рівня розвитку логістичної інфраструктури країни в умовах інноваційної економіки» в контексті навчальної дисципліни «Логістична інфраструктура» з доповідями виступили студенти групи ЕП-212Б ОПП «Економіка підприємства» Берташ А.С., Бочко А.О., Костадінова К.Р., Михайленко М.О., Пікуза А.Р., Ціціленко Н.О.

Модератор конференції: д.е.н., проф., професор кафедри логістики С.І. Гриценко. Вчений секретар конференції: Ціціленко Н.О. – студентка гр. ЕП-212Б.

Активна участь в науково-дослідному гуртку дає можливість студентам отримати підготовку і відповідні поради координаторів гуртка до виступів на всеукраїнських і міжнародних заходах. Так, студентки Бочко А.О. і Пікуза А.Р. приймуть участь, як представники НАУ, на Всеукраїнському економічному студентському форумі, який відбудеться в Хмельницькому національному університеті. Студентка Берташ А.С. брала участь у ⅡⅠ-й Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції з нагоди відзначення дня науки-2023 в Україні «Актуальність та особливості наукових досліджень в умовах воєнного стану». В роботі XVI Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні підходи до креативного управління економічними процесами» беруть участь: Костадінова К.Р., Михайленко М.О., Ціціленко Н.О.

Такі заходи дають можливість для самореалізації студентів в їх науковій та подальшій професійній діяльності.

Бажаємо подальших творчих успіхів в роботі студентських науково-дослідних гуртків та втілення задумів у вільній незалежній прогресивній Україні!

НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ФАКУЛЬТЕТ ТРАНСПОРТУ, МЕНЕДЖМЕНТУ І ЛОГІСТИКИ

КАФЕДРА ЛОГІСТИКИ

29 травня 2023 року