Меню Абітурієнта

Головне меню

Кафедри ФТМЛ

Магістратура факультету транспорту, менеджменту і логістики

Календар випробувань до магістратури 2024

Відповідно до календарного плану організації та проведення у 2024 році вступних випробувань до магістратури, вступні випробування проходитимуть у дві сесії:

  • основна сесія: 24 червня —  15 липня; 
  • додаткова сесія: 31 липня —  14 серпня. 

Передбачено два періоди реєстрації осіб, які бажають узяти участь у ЄФВВ та/або ЄВІ, —  основний та додатковий. 

Основний етап реєстрації триватиме із 7 до 29 травня включно. Реєстрацію здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційні листки, у яких буде зазначено дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури». У додатковий період (17–21 червня) матимуть змогу зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ ті особи, які не змогли цього зробити під час основного періоду реєстрації.

До 17 червня учасники, зареєстровані на основну сесію вступних випробувань, отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а до 26 липня – учасники додаткової сесії.

Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100–200 балів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 20 липня, додаткової – до 20 серпня.

Для конкурсного відбору на навчання для здобуття ступеня магістра на основі НРК6 та НРК7 зараховуються бал (бали) для вступу на спеціальності:

275 «Транспортні технології (за видами)»

 • ЄВІ 2023 або 2024 років та єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) зі спеціальності 275 «Транспортні технології (за видами)» 2024 року (тільки для вступників на спеціальність 275 «Транспортні технології (за видами)», які складали відповідний ЄДКІ 2024 року) або фаховий іспит (для інших вступників);
 • вступного іспиту для іноземців з дисциплін, визначених Правилами прийому (за потреби).
 • У передбачених цим Порядком випадках замість результатів ЄВІ (обох компонентів) використовуються результати співбесіди з іноземної мови;

073 «Менеджмент»

 • ЄВІ 2023 або 2024 років та фахового іспиту;
 • вступного іспиту для іноземців з дисциплін, визначених Правилами прийому (за потреби).
 • У передбачених цим Порядком випадках замість результатів ЄВІ (обох компонентів) використовуються результати співбесіди з іноземної мови.

 

Під час вступу для здобуття вищої освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб на конкурсні пропозиції, які згідно з цим Порядком не передбачають складання ЄФВВ, вступники на основі ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) можуть за їх вибором або подати результат ЄВІ або скласти співбесіду з іноземної мови в закладі вищої освіти.

Алгоритм вступу до магістратури ФТМЛ НАУ у 2024 році:

Реєстрація заяв вступників для участі в конкурсному відборі розпочинається 1 серпня та закінчується о 18:00 22 серпня;

Фаховий іспит для осіб, які беруть участь у конкурсному відборі виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб, проводиться з 01 серпня до 18:00 16 серпня (розклад іспитів буде опубліковано згодом).

Формування рейтингових списків вступників, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням здійснюються не пізніше 24 серпня.

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18:00 26 серпня;

Зарахування вступників на навчання: за державним або регіональним замовленням проводиться 27 серпня, за кошти фізичних та/або юридичних осіб – не пізніше ніж 30 вересня;

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб, – не пізніше 31 серпня;

Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані конкурсні пропозиції, здійснюється не раніше 28 серпня.

При виникненні будь-яких питань щодо вступу до магістратури можна звертатись до Відповідального секретаря відбіркової комісії ФТМЛ за телефоном: +38-067-753-47-75

Як зареєструвати електронний кабінет вступника в магістратуру

Як зареєструвати електронний кабінет вступника в магістратуру, докладно зазначено на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/ 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ В МАГІСТРАТУРУ

Примітка:

 • при подачі копій обов’язкова наявність оригіналів документів (для підтвердження);
 • подання оригіналів необхідних документів для зарахування може здійснюватися крім особистого подання шляхом надсилання їх сканованих копій, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника, на електронну адресу Приймальної комісії в терміни, визначені в Правилах прийому 2024 року. 
 •  

Поради до написання мотиваційного листа за посиланням: Мотиваційний лист: загальні поради, вимоги і структура

ПОЯСНЕННЯ та ПОРАДИ до переліку документів для вступу

 • НЕ ХВИЛЮЙТЕСЬ у разі забуття якогось документа – МИ легко здійснюємо обмін в Вайбері та Телеграм.
 • НЕ ПЕРЕЙМАЙТЕСЯ відсутністю, чи нестачею якихось копій – МИ радо Вам допоможемо.
 • НЕ ЗАБУВАЙТЕ – сучасний паспорт включає в себе не тільки ID-картку (2 сторони), а також Витяг з Єдиного реєстру – для усіх потрібні копії.

«При подачі копій оригінали пред’являються обов‘язково» – потрібно мати при собі всі оригінали особливо чоловікам (військові документи), та абітурієнтам які мають право, або претендують на спеціальні умови вступу.