Меню Абітурієнта

Головне меню

Кафедри ФТМЛ

Магістратура факультету транспорту, менеджменту і логістики

Результати фахових іспитів ФТМЛ від 28-29 липня 2023 року

Для вступу на магістратуру на підставі диплома бакалавра (Спеціальність: 073 Менеджмент) необхідно скласти ЄВІ 2023 року та ЄФВВ 2023 року та подати мотиваційний лист.

Для вступу на магістратуру на підставі диплому спеціаліста та магістра (Спеціальність: 073 «Менеджмент») необхідно скласти фаховий іспит та іноземну мову в закладі освіти та подати мотиваційний лист.

Для вступу на магістратуру на підставі диплома бакалавра (Спеціальність: 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)») необхідно скласти ЄВІ 2023 року і фаховий іспит в закладі освіти, та подати мотиваційний лист

Для вступу на магістратуру на підставі диплому спеціаліста та магістра (Спеціальність: 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)») необхідно скласти фаховий іспит та іноземну мову в закладі освіти та подати мотиваційний лист

Алгоритм вступу до магістратури ФТМЛ НАУ у 2023 році:

 1. Реєстрація заяв на участь в ЄВІ та ЄФВВ, фаховому іспиті замість ЄФВВ здійснюється у терміни, встановлені Міністерством освіти і науки (МОН) України.

Основна і додаткова сесії ЄВІ та ЄФВВ проводяться у терміни, встановлені МОН, за графіком, затвердженим Українським центром оцінювання якості освіти.

 1. Реєстрація особистих електронних кабінетів вступників на навчання для здобуття вищої освіти, завантаження необхідних документів розпочинається 01 липня 2023 року.
 2. Фахові іспити, фахові іспити замість ЄФВВ проводяться в два етапи: Перший етап – з 26 по 28 липня, Другий етап – з 8 по 10 серпня. Графіки проведення фахових іспитів будуть розміщені за посиланням.
 3. Реєстрація заяв вступників для участі в конкурсному відборі з 31 липня до 18:00 21 серпня 2023 року.
 4. Фаховий іспит для осіб, які беруть участь у конкурсному відборі виключно на місця кошти фізичних та/або юридичних осіб, проводиться з 31 липнядо 18:00 14 серпня 2023 року.
 5. Формування рейтингових списків вступників, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням (повідомлення буде розміщено в електронному кабінеті вступника та на офіційному сайті Приймальної комісії НАУ) здійснюються до 26 серпня 2023 року
 6. Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18:00 29 серпня 2023 року.

Зарахування вступників на навчання за державним або регіональним замовленням проводиться 31 серпня 2023 року.

 1. Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані конкурсні пропозиції, здійснюється з 30 серпня 2023 року.

При виникненні будь-яких питань щодо вступу до магістратури можна звертатись до Відповідального секретаря відбіркової комісії ФТМЛ за телефоном: +38-067-753-47-75

Як зареєструвати електронний кабінет вступника в магістратуру

Як зареєструвати електронний кабінет вступника в магістратуру, докладно зазначено на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/ 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ В МАГІСТРАТУРУ

Примітка:

 • при подачі копій обов’язкова наявність оригіналів документів (для підтвердження);
 • подання оригіналів необхідних документів для зарахування може здійснюватися крім особистого подання шляхом надсилання їх сканованих копій, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника, на електронну адресу Приймальної комісії в терміни, визначені в Правилах прийому 2023 року. 

Поради до написання мотиваційного листа за посиланням: Мотиваційний лист: загальні поради, вимоги і структура

ПОЯСНЕННЯ та ПОРАДИ до переліку документів для вступу

 • НЕ ХВИЛЮЙТЕСЬ у разі забуття якогось документа – МИ легко здійснюємо обмін в Вайбері та Телеграм.
 • НЕ ПЕРЕЙМАЙТЕСЯ відсутністю, чи нестачею якихось копій – МИ радо Вам допоможемо.
 • НЕ ЗАБУВАЙТЕ – сучасний паспорт включає в себе не тільки ID-картку (2 сторони), а також Витяг з Єдиного реєстру – для усіх потрібні копії.

«При подачі копій оригінали пред’являються обов‘язково» – потрібно мати при собі всі оригінали особливо чоловікам (військові документи), та абітурієнтам які мають право, або претендують на спеціальні умови вступу.