Додаткова конкурентна перевага для вступників ОС «МАГІСТР» спеціальності 073 «Менеджмент»

Додаткова конкурентна перевага для вступників ОС «МАГІСТР»
спец
іальності 073 «Менеджмент»

Національний авіаційний університет підписав угоду про співпрацю з Економічним університетом в Братиславі (Словаччина).

В рамках цієї угоди є можливість одержання двох дипломів:

Національного авіаційного університету (факультет транспорту, менеджменту і логістики)

• ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)»
  • ОПП «Логістика»

та у Економічному університеті в Братиславі (Факультет економіки бізнесу в м. Кошице)

• ОПП «Управління корпоративними фінансами».

Навчання в Економічному університеті в Братиславі безкоштовне.

Графіком навчального процесу передбачено навчання на 1 курсі (2024-2025 н.р) в Україні на факультеті транспорту, менеджменту і логістики. Паралельно із засвоєнням програми навчального плану в НАУ на ФТМЛ буде проходити навчання онлайн словацькій мові.

У 2025-2026 н.р. навчання буде відбуватись у Економічному університеті в Братиславі (Факультет економіки бізнесу в м. Кошице).

Можливе навчання для чоловіків, яке у 2025-2026 н.р. буде проходити в режимі онлайн