Участь НПП кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств у благодійних заходах:

Доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств Андрій Магалецький, засновник і керуючий партнер компанії Restetika, Президент Асоціації кулінарів України, виступає організатором благодійних гастровечерь, які допомагають зібрати кошти на потреби Збройних сил України.

Перша гастровечеря була проведена в Нюрнберзі (Німеччина) 24 серпня 2022 року і дозволила зібрати 7368 дол. Відтоді було проведено ще 10 гастровечерь на території України та за її межами. Всього це дозволило зібрати 442231 дол., які були витрачені на забезпечення бійців автівками, дронами, раціями, генераторами, репіторами та ще багато чим, що рятує життя та прискорює нашу перемогу!