посвята у студенти 2024

Шановні студенти!

Напередодні навчального року в НАУ традиційно відбувається святкове дійство – посвята у студенти. У останній день серпня ми запрошуємо вас відзначити ваше перше свято у дружній родині НАУ. Сподіваємось, студентське життя принесе вам багато радісних і хвилюючих моментів, але цей день вам запам’ятається на все життя. Ще вчора ви були абітурієнтами, а сьогодні маєте нагоду відчути себе переможцями, які успішно пройшли вступну кампанію та стали студентами одного з найкращих вишів України. Запрошуємо ваших батьків, які також мають відчути гордість за ваші успіхи і надію на реалізацію життєвих планів. У цьому вам допоможе новий, щойно набутий, статус – студент НАУ!

Вітаємо вас з початком нової сторінки життя і прекрасного студентського майбутнього!

Чекаємо вас 31 серпня 2024 року об 11-00 в Центрі культури та мистецтв НАУ.

Увага! У випадку сигналу цивільного захисту «Повітряна тривога» під час проведення заходу, ви маєте дотримуватися вказівок відповідальних осіб та виконувати затверджений алгоритм дій для збереження вашого життя і здоров’я.