Розвиваємо міжнародну співпрацю з реалізації програми двох дипломів

8 серпня 2024 р. відбулась робоча зустріч декана  факультету ділового адміністрування у м.Кошице Економічного університету  у Братиславі (Словаччина) проф. Міхала Ткача, декана факультету транспорту, менеджменту і логістики (ФТМЛ) НАУ Тетяни Мостенської, доц. кафедри маркетингу Ірини Решетнікової та відповідального секретаря приймальної комісії ФТМЛ доц. Володиира Давиденка, на якій обговорено деталі реалізації програми двох дипломів.

Ініціювала програму двох дипломів доц. кафедри маркетингу  НАУ Ірина Решетнікова. За підтримки проректора проф. Ірини Зарубінської відбулась попередня домовленість між двома навчальними закладами щодо можливості реалізації програми двох дипломів.

Програма двох дипломів передбачає можливість для студентів  ОС «Магістр» спец. 073 «Менеджмент» ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)» одержання другого європейського диплому Економічного університету  у Братиславі (Словаччина) за освітньо-професійною програмою «Управління корпоративними фінансами».

На зустрічі були обговорені питання викладання словацької мови у 2024-2025 навчальному році для студентів – учасників програми, умови проживання, навчання  та можливість працевлаштування під час навчання в Словаччині.

Проф. Міхал Ткач надав вичерпні відповіді на всі запитання.

Наступну зустріч запланували провести перед початком навчального року за участю студентів.