Успішно завершено зихисти кваліфікаційних робіт бакалаврів спеціальностей «Логістика» та «Авіаційна логістика»!

З радістю вітаємо бакалаврів-випускників кафедри логістики з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

Напружена робота трьох екзаменаційних комісій протягом тижня завершена!

За результатами захистів майже 120 випускників кафедри логістики здобули кваліфікацію бакалаврів з менеджменту за освітніми програмами “Логістика” та “Авіаційна логістика”!

Це потужна армія фахівців для логістичної галузі в Україні, яка є стратегічно важливою для побудови конкурентоспроможної економіки нашої держави!

Висловлюємо щиру подяку Головам, членам і секретарям екзаменаційних комісій, а також  науковим керівникам за  результативну працю!

Пишаємося нашими випускниками! Бажаємо їм професійного успіху, особистого щастя та мирного неба над головою!