Зустріч з представниками «Шенкер», знайомство з трендами логістики та освітніми перспективами

На кафедрі логістики відбулась  зустріч з представницею Міжнародної логістичної компанії “Шенкер”!!!

Керівниця відділу продажів Дочірнього підприємства “Шенкер” – Бобошко Катерина Олександрівна, поділилась цінними знаннями про сучасні тренди розвитку логістики, висловила свої пропозиції щодо актуалізації переліку вибіркових дисциплін для здобувачів магістерського рівня з урахуванням сучасних потреб ринку праці,  а також обговорила з в.о. завідувачкою кафедри логістики, д.е.н, професоркою Смерічевською Світланою Василівною  та викладачами кафедри освітні програми підготовки фахівців у цій динамічній галузі та можливі форми  розвитку співпраці кафедри з логістичними компаніями.  Зокрема, обговорювалась можливість  запровадження  в 2024-2025 навч.році бінарної форми викладання для здобувачів освітньої програма “Логістика”  навчальної дисципліни “Продаж логістичних послуг” за участю пані Катерини та інших практиків, які безпосередньо займаються продажем логістичних послуг і можуть запропонувати здобувачам цікаві та корисні кейси. Проблемне викладання матеріалу у формі діалогу двох лекторів (теоретика і практика) значно підвищить вмотивованість здобувачів вищої освіти до навчання. До того ж, бінарна форма навчання надасть  можливість для наших студентів отримати практичні знання від досвідчених експертів та дізнатися про перспективи кар’єрного зростання у сфері логістики.

Щиро дякуємо керівництву компанії “Шенкер” та особисто пані Катерині за співпрацю з кафедрою логістики НАУ та готовність активно долучатися до підготовки майбутньої армії професійних логістів.